Ako sa Prečítajte si astrológia kalendár

kalendár astrológia ukazuje dni v mesiaci , s dôrazom na lásku , šťastie , zdravie alebo majetku na konkrétny deň . Kalendár môže tiež ukázať , fázy mesiaca a ďalšie významné zmeny v postavení nebeských telies , ktoré astrológia praktici veria , ovplyvňujú život , ako sú planéty meniace sa znaky alebo začiatku nového zverokruhu obdobia . Ak chcete riadne čítať kalendár astrológia , začať s najviac ďalekosiahle aspekty a prácu si cestu smerom k špecifické. Pokyny dovolená 1

Prečítajte symbol kľúča sa dozvedieť , aké symboly v kalendári je skratka pre . Napríklad , na astrológia kalendár Calendarlabs.com , srdce znamená silný milostný deň , zatiaľ čo červený kríž označuje zákerné deň pre zdravie . Do učenia , aké symboly v kalendári znamenajú, môžete sa zamerať na užitočné dní pre určité úlohy .
2

Scan kalendára a zistite , ktoré značky dominujú . Ak konkrétny mesiac je plný zelene peňazí príznakov , môže to byť dobrý čas na refinancovanie hypotéky alebo požiadať o grant . Mesiaca sa vždy riadi podľa tém , a koncentrácia značiek v jednej oblasti bude uvedené , čo to téma je .
3

Poznámka nejaké znamenie zmeny pre pomaly sa pohybujúcich planét Jupiter , Saturn , Urán , Neptún a Pluto . Keď sa tieto planéty presunúť do iného znamenia , môže zmeny a shakeups konať . Jupiter znamenie zmena ovplyvňuje šťastie , zatiaľ čo Saturnov prechod pohybuje výučbu a prácu z jednej oblasti do druhej . Urán a Pluto môže priniesť náhle zmeny ( niektoré nežiaduce ) , zatiaľ čo Neptún robí veci zasnený a nestabilné . Ak chcete vidieť , ako sa tieto prechody vplyv na vaše individuálne znak , navštívte referenčné stránky ako Cafe astrológia ( pozri zdroj ) pre podrobnosti .
4

Vezmite na vedomie , retrográdna obdobie , ktoré môže hodiť život mimo kilter pre niekoľko týždňov alebo mesiacov naraz . Retrogrades sú zastúpené symbolom planéty plus “ Rx “ podpísať . Merkúr retrográdna je známy pre poplietol komunikácie , cestovanie a dopravu . Mars retrográdna prináša obdobie stymied akcie , zavádzajúce hnevu a sexuálne problémy . Konečne , Venuša retrográdna prináša späť stratené lásky , predstavuje romantický a kreatívne nerozhodnosť , a môže zamotá peniaze záležitosti .
5

pri novmesiac , spln a neplatné samozrejme Mesiac pádu . Nový mesiac je považovaný za ideálny čas začať niečo nové , zatiaľ čo splnu môže spôsobiť zmätok alebo pomocnú ruku existujúcich projektov . Void of course Mesiaca ( často označené písmenami “ VOC “ ) , nie je považovaný za dobrý čas začať väčšinu vecí .

Pridaj komentár