Vek Empire II Cheaty

Age of Empire II : Vek kráľov pre PC kopíruje časovú os od pádu Ríma až do stredoveku . Hráči sa zapojili do boja , ničenie nepriateľov , ktoré stoja v ceste . Cheat kódy zlepšiť hru a robiť úlohy viac Mode simplified.Cheat

Ak chcete zadať cheat kódy , musíte zadať cheat módu na vašom PC . Kedykoľvek počas hry stlačte klávesu “ Enter “ na klávesnici a zobrazí sa obrazovka menu cheat . Zadajte cheat , ktorý chcete použiť , a stlačte tlačidlo “ Enter “ znova aktivovať cheat . Cheaty sú case – sensitive . Žiadne tresty sú uvedené pre použitie cheat – kódov .
Gold Cheat

Ak chcete zvýšiť svoje zlaté prebytok , zadajte “ Robin Hood “ . Tým sa zvýši vaše prebytku o 1000 kusov , takže máte dostatok zlata na nákup zbraní a delostrelectva potrebné k porazeniu súperov s ľahkosťou .
Potraviny Cheat

Ak chcete zvýšiť potraviny jednotky , zadajte “ syr steak Jimmy . “ To vám dá ďalších 1000 jednotiek potravín , ktoré by mali byť max z Vášho zdravia a umožňujú bojovať proti nepriateľom bez strachu , že budú zabití .
Drevo

Drevo je potreba vybudovať a opraviť prístrešok , aby seba a svojich spojencov v bezpečí . Drevo je tiež zvyknutý na obchod pre kone a ďalšie položky . Zadajte “ drevorubač “ získať ďalších 1000 jednotiek dreva .
Kameň

kameň sa používa na zabíjanie nepriateľov , ako to môže ľahko byť katapultovaný do vzduchu a na nepriateľ zem , bez toho, aby svoje vlastné zdravie v nebezpečenstve , ako by ste v ruke – to – hand boj . Ak chcete získať 1000 ďalšie jednotky z kameňa , zadajte “ rock on . “
View Full Map

Obyčajná hra hra vám umožní vidieť oblasť mapy , ktorú v súčasnej dobe sú hrať . Pre zobrazenie celej mapy , použite cheat kód “ Marco . “ Tým sa zobrazí kompletnú mapu , ktorá vám umožní identifikovať nepriateľské miesta , vytvoriť plán útoku a hľadať skratky , ktoré vám pomôžu vyhnúť sa horúce škvrny .
Zabiť všetkých súperov

Niekedy hráč je konfrontovaný s viacerými súpermi , ako môže zvládnuť . Použite cheat “ čiernej smrti “ , aby okamžite zabiť všetkých protivníkov , čo vám umožní ďalej pokračovať v hre . To je obzvlášť užitočné , keď vaša postava je nízka na zdraví a hrozí , že bude zabitý .

Pridaj komentár