Hry pre prarodičia sa hrať s deťmi

Starí rodičia môžu hrať veľa druhov hier so svojimi vnúčatami . Hry môžu slúžiť ako spôsob , ako znovu s vnúčatami , ktorí navštevujú len zriedka , alebo oni môžu pomôcť vybudovať trvalé spomienky . Dokonca aj on – line hry hral na weby sociálnych sietí , ako je Facebook , môže pomôcť vnúčatá zostať v kontakte s prarodičmi . Dojčiat a batoliat

batoľatá a deti sa radi hrajú peek – a – boo a Itsy – Bits pavúk alebo sa pokúsi napodobniť zvieratá . Ak máte vnuka , ktorý je batoľa , zvážte hračky , ktoré sú jednoduché , ale môže udržať ich pozornosť , rovnako ako malé farebné guľôčky a blokov alebo Lego typu hračiek . Batoľatá , rovnako ako niektoré deti , rada kreslí farebné kriedy na chodníky a príjazdové cesty . Už papier hodí pre pastel kreslenie a dohľadávanie hry môžete robiť spoločne .
Elementary School Vek Vnúčatá

Niektoré veľké kryté hry pre ZŠ veku vnúčatá sú kartové hry ako Rummy , Mau Mau , Rýle a Old Maid . Detská riekanka pamäťové hry sú zábavné , taky , ako vaše vnúča pokúsi odhadnúť , ktoré slovo chýba rým . Rozprávať príbeh , a vynechať obľúbenú časť , nechať vaše vnúča dokončiť príbeh . Skúste hrať vonkajšie hry ako výlovu alebo badminton .
Poznámkový blok hry

Vnúčatá budú si hrať Hangman , pretože je to skvelý hádanky . To vám pomôže vaše vnúča sa učia objavovať slovo alebo frázu , ktoré sa hodia , než vyprší čas , a človek je zavesený . Vzrušenie buduje ako každá správna odpoveď udržuje nažive zavesenie postavu a každú zlú odpoveď mu visí . Môžete si tiež zahrať “ Spomínate si na scénu , “ hru , ktorá pomáha zlepšiť pozorovacie schopnosti . Požiadajte dieťa , aby sa na scéne 30 až 40 sekúnd otočte dieťa okolo niekoľkokrát a potom požiadajte dieťa , aby napísať zoznam všetkého , čo zo scény dieťa pamätá . Hráč s najdlhšou zoznamu je víťaz .
Pamäť hry

Tam sú niektoré naozaj skvelé klasické pamäťové hry , aby vaše vnúča , a sa vám bude páčiť hrať ako “ 20 otázok , “ “ Aj Spy “ alebo “ Dve pravdy a lži . “ Okrem toho , baví , bude vaše vnúča naučiť , ako rozvíjať užitočné pamäťových schopností . Skúste , “ Aj Spy so svojim malým Eye “ , kde budete musieť poskytnúť adjektívum potuchy o tom , čo vidíte , a sledujte , ako vaše vnúča sa snažia rýchlo nájsť správnu odpoveď . Hra “ 20 otázok “ sa týka určovaní toho , čo miesto , osobu alebo vec , ktorú uvažujete len o odpovede áno a žiadne otázky .
Sociálne siete Hry

Dokonca aj keď , a vaše vnúča sú od seba oddelené vzdialenosťou , budete môcť zostať v kontakte a väzby hraním hier na sociálnych sieťach ako je Facebook . Mladšie deti môžu hrať hádanky alebo fill – in – prázdne nádchy pomocou webovej kamery . Staršie vnúčatá môžu zariadiť stretnutie s Vami na internete hry stránkach .

Categories : hry

Pridaj komentár