Ako na upgrade diely pre Traxxas Nitro Vee

Jeden z najpríjemnejších aspektov rádiom riadené ( RC ) vozidlá hobby – grade je možnosť upgradovať a upraviť ju , aby sa zmestili vaše vlastné potreby . Hoci Traxxas Nitro Vee je predmontovaný vozidlá , existuje ešte niekoľko voliteľné vybavenie k dispozícii . Naučiť sa , ako upgradovať Nitro Vee zlepší ovládateľnosť a maximálnu rýchlosť , zatiaľ čo tí poskytnutie lepšie pochopenie toho , ako sa vaša loď works.Things budete potrebovať
krížový skrutkovač
Vysoko výkonné servo
Hex kľúč
Nitro Vee vrtuľa sada
Zobraziť ďalšie inštrukcie
Upgrade Posilňovač
1

Odskrutkujte roh servo z Posilňovač riadenia , ktorá sa nachádza najbližšie k prijímaču vozidla. Posuňte serva mimo tyče riadenia . Vyskrutkujte štyri upevňovacie skrutky , ktoré upevňujú servo , vytiahnite servo hore a von , odpojiť ju od prvého vstupu kanála na prijímači .
2

Vložte novú Posilňovač do priestoru , zaistite to so štyrmi upevňovacími skrutkami . Pripojte servo do prvého kanálu prijímača , zapnite prijímač a vysielač .
3

Nastavte riadenie obloženie otáčaním gombíka na vysielači , kým servo je na stred . Stlačte roh serva na páke , otočte volant na vysielači . Skúšobné že servo môže otáčať rovnakej vzdialenosti v oboch smeroch ; ak tomu tak nie je , upravte obloženie s rohom serva pripojený , kým nie je dokonale sústredený .
4

Utiahnite montážnu skrutku cez roh serva a zaistite ho na páke serva . Slip volantu tyč späť cez otvory na serva .
Upgrade Vrtuľa
5

Uvoľnite nastavovaciu skrutku na vnútornej U – kĺbu žĺtku . Posuňte hriadeľ von z pošvy , potom vložte upgrade hnací hriadeľ , ktorý bol dodaný s vašou súpravou . Zatlačte hriadele celú cestu v , potom znova pripojte U – kĺbu žĺtok , uťahovanie grub – skrutka na bezpečné spojenie .
6

Uvoľnite vrtuľu odskrutkovaním upevňovacej skrutky . Posuňte vrtuľu z hnacieho hriadeľa , potom nainštalovať Carbon Racing vrtuľu . Posuňte uhlíkovú vrtuľu až na hriadeli ovládače , potom utiahnite mosadz guľka maticu a zaistite ho .
7

Roztočte vrtuli ručne otestovať , či všetko správne sedí , a že je ľahko otočil . Uvoľnite maticu na outdrive vzpery nastavte trim uhol . Posuňte mechanizmus bližšie k lodi k zníženiu obloženie uhol . To bude kompenzovať zvýšenie výkonu modernizovanej vrtule.

Pridaj komentár