Výhody pneumatík na trojkolky

Pneumatické alebo vzduchom plnené pneumatiky boli okolo od úsvitu do automobilu a boli pôvodne navrhnuté pre získanie lepšiu jazdu na uliciach pôvodne vyrobený pre konské povozy . Avšak , pneumatiky od tej doby robil ich cestu na prakticky všetko , čo sa hýbe , z koliesok a lietadiel na trojkolky . Lepšia odolnosť proti opotrebeniu

Kým väčšina trojkolka veku deti nie sú dosť veľké , aby predložila závažný problém opotrebenia na plastové pneumatiky , dokonca aj príležitostné použitie na nerovnom povrchu priemerného príjazdovej ceste sa môže rýchlo hynúť na plasty kolesá . Ak váš trojkolka používa duté kolesá , môže byť také opotrebenie ľahko oslabiť povrchu behúňa k bodu praskaniu a zlyhanie .
Jednoduchšie na povrchu

Ak vaše dieťa má tendenciu jazdiť v rovnakom vzore a späť na vašej príjazdovej cesty , môže plastická vyprcháva kolies vložiť do horúcej betónu a zanechať nevzhľadné škvrny , ktoré sú takmer nemožné odstrániť bez vynorenia . Navyše môžete tvrdé plastové kolesá poškriabať polyuretánový náter na drevené podlahy ; laminátové podlahy nemajú ani šancu proti nim . Air – plnené gumové alebo silikónové pneumatiky môžu zanechať známky oteru na tvrdé podlahy , ale to buff von .
Lepší výkon Off – Road

Ak váš batoľa má chuť k prírode , je pravdepodobné , že sa teší na koni svoje trojkolka vonku . Air – plnené pneumatiky budú deformovať trochu pod zaťažením , šírenie hmotnosť trojkolky je cez širšiu oblasť a pomáha vaše dieťa kĺzať cez trávu , lístie a mäkké pôdy , miesto potopenie v. Pevné plastové kolesá sa zníži do zeme , ako súbor pizza frézy , takže pri jazde vpred a riadenie ťažšie . Navyše , to môže kopať do vyústiť v prevrátení , ak váš budúci vodiča pretekárske auto rád , aby sa rohy rýchlosťou .
Lepší vzhľad

Jednodielne plastové kolesá sú lacné na výrobu , čo je valec výberu za zvýhodnené ceny – trojkolky . Avšak , falošné pneumatiky odovzdané do väčšiny plastových kolesá nie sú nikde v blízkosti realistické . Aj keď sú vaše 3 -ročný môže príliš nestará o jemnejšie body trojkolka styling , chróm alebo maľované kolesá a skutočných pneumatík bude vyzerať oveľa lepšie v obrazoch .
Dlhovekosť

Cast plastové kolesá nesmú používať veľmi silné centrum oddielov . Air – plnené gumové pneumatiky a kovové kolesá sú prirodzene odolnejšie voči poveternostným vplyvom, poškodenie od UV žiarenia a bez ohľadu na vplyv poškodenie trojkolka môže počas používania , skladovania a prepravy udržať .
Noise Factor

Ak ste unavený nákladný vlak – ako rúti na drevenú podlahu v 07:00 každú sobotu , môžete nájsť riešenie v pneumatikách plnených vzduchom . Kým guma môže vŕzgať trochu , to určite bije zvuk z tvrdého plastu váľali .

Pridaj komentár