Ako začať Sea Glass Collection

Ako sa hovorí , “ jedného človeka odpadky je iného muža poklad . “ Tým začína zbierku mora sklo , ste v podstate zbierať kúsky skla , ktoré boli transformované do oceánu z vrhu do malých dekoratívnych kúskov farebného skla . Mnoho kreatívnych ľudí , aby koníčka zhromažďovanie mora sklo a dokonca použiť ako umenie , alebo na šperky . Návod Prejsť prírodných alebo umelých
1

vedúci na pláž alebo brehu veľkého tela vodou nájsť autentickej mora sklo posiate pozdĺž okraja vody z prílivu .

2

Zakúpte si rockovú pohár, aby sa pokúsila vytvoriť umelé mora skla , alebo skontrolovať on – line kúpiť umelé mora skla . Umelé predmety sú často lacnejšie ako krajine morské sklo . Navyše sú k dispozícii vo všetkých farbách !
Poznaj svojho Farby
3

Pozrite sa na akúkoľvek námornú skla , ktorá je červená , žltá , oranžová , čierna alebo tmavo modrá . Jedná sa o najvzácnejšie farby morskej sklo nájsť .
4

Začnite s hnedými , zelenými a jasných kusov . Jedná sa o najjednoduchšie pre začínajúcich zberateľov nájsť , pretože oni sú najčastejšie farby pre sklenené fľaše .
Oceniť umenie a veda Sea Glass
5

Uvedomte si , že mora sklo je vrh z fliaš , skla z vrakov a dokonca aj stratených alebo odhodených predmetov pre domácnosť členenie na menšie kusy skál a morských prúdov .
6

Trace získava matný vzhľad morského skla späť do procesu hydratácie . Tým , že je v neustálom kontakte s vodou , vápna a sódy v pohári sú na povrch , tvoriť kryštály .
7

Pochopte , že prirodzený proces tvorby mora sklo je ten , ktorý nemôže byť dokonale duplicitné umelého technológií .
Štart a starostlivosť o svoju zbierku
8

Rozhodnite o účele vašej zbierky , či už sa jedná o displej , pre použitie v remeslách alebo na predaj .
9

Zhromaždite materiály potrebné na spustenie a podporovať svoju zbierku . Tie môžu zahŕňať poháre , poháre alebo vitrín .
10

Prach svoje more sklo pravidelne , ak sa rozhodnete ju na displeji . To vám pomôže udržať to vyzerá jasný a krásny .

Pridaj komentár