Hrať hry po telefóne

Zápas po telefóne môžete vytvoriť spomienky s rodinným príslušníkom alebo miloval ten , kto je ďaleko, či už je to na služobnú cestu alebo trvalého pohybu , a umožňuje , aby spoločnosť , ktorá sa teší osoby . Ak ste rodič , ktorý veľa cestuje, telefón hry sú spôsob , ako byť stále schopný hrať so svojimi deťmi , zatiaľ čo preč na výlet . Ticktacktoe

Ticktacktoe je strategická hra, ktorú môžete hrať po telefóne . Každý hráč potrebuje list papiera , na ktorý sa nakresliť ticktacktoe doska, ktorá je dve vodorovné čiary naprieč dvomi zvislými čiarami , takže deväť štvorcov . Od ľavom hornom námestí ísť naprieč a označia každý štvorec 1 , 2 a 3 ; v ďalšej rade pokračovať cez s 4 , 5 , a 6 ; potom v dolnej časti štítku bude 7 , 8 a 9. Hráč dá ísť prvý a označte X v jednom z námestí , informuje ostatné prehrávač , ktorý námestí položil na tlačidlo X v jeho čísla , takže hráč dva možné označiť ho na jej palubu a vykoná ďalší ťah .
Dvadsať Otázky

Dvadsať otázok je populárny hádať hry, ktoré môžete hrať po telefóne . Jeden hráč začína myslieť na objekte , osoby alebo miesta . Hráč číslo dva dostane klásť žiadne otázky , že chce, aby bolo možné získať indície o tom , čo hráč človek myslieť , kým ona požiadala dvadsať otázok celkom . Zakaždým , keď hráč dve spýta sa môžete pokúsiť uhádnuť objekt na základe odpovedí získaných ona až do tohto bodu . Cieľom je uhádnuť jeden objekt hráč vymyslel pred dosiahnutím dvadsiatich otázok .
Hádaj šumu

Guess hluk je ďalšie hádanie hru môžete hrať na telefóne , ktorý sa hráči snažia dostať kreatívne zvuky, ktoré robia . Jeden hráč bude robiť hluk pomocou objektu ktorú má k dispozícii k nemu , a druhý hráč musí uhádnuť , čo je to za zvuky . Napríklad môžete hrať s hlukom sóda robí , keď ju otvoríte , kliknutím na sklo s nožom , dažďu mimo, ak prší , na splachovanie WC , alebo akýkoľvek iný počet zvukov , ktoré môžete urobiť s predmetmi v domácnosti .

Chess

Šach sú vhodné dosková hra hrať po telefóne s niekým , ako štandardné šachovnicové škvrny sú označené písmenom a číslom . Hráči každý nastaviť šachovnicu a vybrať stranu . Zakaždým , keď hráč posunie kúsok rozpráva iný hráč na námestí Pohla kus tak , aby druhý hráč môže doložiť ju na jeho palube tiež. To možno vykonať aj s dámami .
Telefón Pictionary

Telefón Pictionary je kreslenie a hádanie hra, ktorá umožňuje trochou fantázie . Hráč z nich bude myslieť objektu alebo osoby , vedenie to jednoduché a nie príliš zložité, aspoň spočiatku . Hráč jedna sa potom bude snažiť popísať hráča dva , ako k tomu objekt na papieri , a hráč dva sa pokúsi kresliť a hádať , čo je založené na player niečí pokyn .
< Br >

Categories : hry

Pridaj komentár