Ako zbierať Beach Glass

To bolo kedysi zvykom , námorníci hádzať prázdne fľaše , ako lekárnik pohárov , medicíny a ďalších fliaš do zátoky alebo pochovať je v piesku . V priebehu doby , zlikvidovať sklo bolo spadla a premenená na Beachcomber potešenie : pláž skla . Dnes , slamáky sú šetrnejšie k životnému prostrediu pútavé a recyklovať . Avšak , česanie na pláži sklo ešte drží fascináciu pre zberateľov . Možno získať kúsky pláži sklá sú stále ešte nájsť aj keď menej často . Nález je naozaj poklad . Zber vyžaduje trochu šťastia , vytrvalosti a niektoré zručnosti . Pokyny dovolená 1

Prod vyplavilo na pláž trosky . Postupujte podľa vyššie a potom pod Wrack línie , dĺžka pláže , kde príliv ponecháva rad trosiek , morských rias a iných trosiek , ktoré sa prať na breh . Prieskum na zem a vystopovať kroky sa pozrieť v opačnom smere . Crouch cez príliv bazény alebo prehrabávanie v malých štrbinách pre klinovitými kusov . Pri odlive , prejdite na brehu a skenovanie dĺžku , kde je voda spĺňa piesok .
2

Hľadať pozdĺž zátok , ako je Huntington na severnom pobreží Long Island , New York , a Chesapeake , ktorý zahŕňa podiel šiestich štátov . Tieto staré námorné prístavy a lodné kanály ukazujú , plážový sklo pozdĺž vysokého prílivu ochrannej známky , a čoskoro potom , čo búrka .
3

Hunt pobrežné brehy vnútrozemských jazerách , ako Erie a Michigan . Pozrite sa v blízkosti a v bahenné trávy , nečistôt a iné haraburdie a Jetsam . Pozdĺž piesočnatej pásy , triediť hromady drobných kamienkov alebo strceny cez morských rias s ostrou palicou .
4

narastať pláž sklo na vnútrozemských pláží ostrova , ako je Rosario Beach na Fidalgo Island v štáte Washington . Otočte riečnych skaly na okraji odvážny piesku . Prejdite na vyššiu zemi , kde sa nachádza naplavené drevo a vyzerať vnútri a pod konárov a kmeňov . Preskúmajte blízkosti útesov , ktoré späť pláže .
5

Zúčastnite ročné North American Sea Glass alebo Mermaid Tears Sea Glass Festivaly okrem iného pri love pre určité farby , neobvyklý tvar alebo druh pláže skla . Rozšíriť zbierku s jedným alebo dvoma nezvyčajnými farbami , ako sú zlaté jantárové alebo nevädza modrá .

Pridaj komentár