Odporúčané Rodinné doskové hry

Usilovný ako sú ľudia v týchto dňoch , kvalitný rodinný čas môže cítiť ako drahocenné tovar . Jeden skvelý spôsob , ako priviesť rodinu pohromade , je s doskovými hrami . Hranie týchto hier ako rodina môže posilniť rodinné väzby , učia deti cenné sociálne zručnosti a podporovať hravou súťaž . Blokus

Blokus je jasné , zábavná strategická hra od Mattel , ktorá vyžaduje , aby hráči umiestniť všetkých 21 svojich figúrok na šachovnici v kreatívne spôsoby , ako rozšíriť územie a blok súpera . Hra získala rad ocenení za svoje návykové hry , ktorá tiež učí deti schopnosti kritického myslenia a socializáciu zručnosti . Doporučené pre deti od 5 a viac , hra Blokus trvá asi 30 minút a je vhodný pre celú rodinu . Táto hra je určená pre štyroch hráčov , keď sa pravidlá možno modifikovať pre dvoch alebo traja hráči .
Inteligencia & Stávky : Family Edition

Inteligencia & Stávky : Family Edition je spin – off z populárnej vedomostnej doskové hry z North Star Games , ktorý je vybavený 300 pre rodiny s deťmi otázok a zjednodušené pravidlá a bodovanie . Každý hráč uhádne odpoveď na otázku . Body sú zaznamenané , kedy hráči dostanú najbližšie správnej odpovedi , alebo bola zvolená najlepší off – the – stena odpoveď . Doporučené pre deti od 8 a hore , Inteligencia & Stávky : Family Edition môže poskytnúť mnoho hodín zábavy pre celú rodinu . Táto hra je určená pre tri až 10 hráčov .
Qwirkle

Qwirkle je blok hra od Mindware , ktorý umožňuje hráčom vytvoriť stĺpce a riadky na základe farby alebo tvar . Noví hráči môžu naučiť sa tú hru len pár minút , pretože zladiť drevené bloky šiestich rôznych farieb a tvarov do formácie . Vstavaný stratégie a bodovací systém vytvára hravý , napätú hrateľnosť na hodiny rodinnej zábavy a podporuje kritické myslenie u mladších hráčov. Doporučené pre deti od 6 a vyššie , hra Qwirkle trvá asi 30 až 45 minút . Táto hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov .
Pictureka !

Pictureka ! je obraz hra od Parker Brothers , ktorá bude pripomínať hráčov z klasickej doskové hry Kde ‚ s Waldo ? Hra je viac zapojiť , však, ako môžu hráči hľadať toľko ako 100 rôznych obrázkov misií v troch kategóriách . Hráč nájsť skryté obrázky a dokončiť misiu dostane kartu . Hráč s najviac kariet , vyhráva hru . Doporučené pre deti od 6 rokov , hra Pictureka ! je rýchly – chodil , ale ponúka hodiny rodinnej zábavy . Táto hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov .
Bananagrams

Bananagrams je slovná hra , ktorá bude pripomínať hráčov z klasickej doskové hry Scrabble . S rôznymi spôsobmi , ako zmeniť hru , Bananagrams vyžaduje hráčov stavať slová s sečtělých dlaždice tak rýchlo , ako je to možné . Po ich dlaždice boli vyčerpané , hráč kričí “ banány “ , a hra končí . Táto hra učí pravopis a slovnú zásobu zručností . Doporučené pre deti od 7 a hore , hra Bananagrams možno hrať rýchlo , niekedy za púhych päť minút iskrenie hodiny bezstarostné súťaže pre rodiny s deťmi . Táto hra je určená pre dvoch a viac hráčov .

Pridaj komentár