Najlepšie Wii cvičenie hry

Nintendo Wii herné konzoly a príslušenstvo Wii Balance Board môže slúžiť ako náhrada posilňovne , ale iba vtedy , ak zvolíte tie najlepšie hry . Pozrite sa na tie , ktoré majú skutočný výkon a majú dostatok možností, aby sa im replayable rokov . Wii Fit Plus

Wii Fit Plus je postarané na celú rodinu . Hra je dodávaný s Wii Balance Board a používa vstavaný Mii systému , tak dlho , proces vytvárania postáv je eliminovaný Wii je . Hráči sú automaticky sledované na váhe Balance Board a rodiny dokonca môžete sledovať rast novorodencov a domácich zvierat s meradle . Hry na Wii Fit Plus patrí futbal , hula hoop , hudobné kung – fu a prekážkovú dráhu . Hra tiež obsahuje štandardné cvičebné programy na pomoc s kardio a silový budovy .
EA Sports Active

Miesto aby sme sa strachovali o zamotania s Nunchuk diaľkové ovládanie , hráči používajú balené nožných popruhov na EA Sports Active . Hra tiež prichádza s odporom kapelou náročnejšie cvičenia . Hráči môžu sledovať svoj ​​pokrok a štatistiky , pomocou “ 30 Day cieľ “ schudnúť . Hra obsahuje viac než 10 za 20 minút cvičenia a mini – hry, ako je basketbal a tenis
EA Sports Active :. Ďalšie cvičenie

Tento datadisk vyžaduje odpor kapely a nožných popruhov , aby čo najviac z tejto hry . Najväčší Vrcholom v tomto naviac je rozšírené používanie Wii Balance Board . Hráči môžu sledovať svoju váhu a sledovať aktuálne pohyby na obrazovke , aby sa uistili , že sú správne vykonanie cvičenia . Nové mini – hry patrí surfovanie , prekážkové dráhy a box .
Wii Sports

Namiesto trávenia viac ako 50 dolárov na cvičenie hry , môžete si cvičenie s Wii Sports , ktorý je zabalený do systému Wii . Niektoré z najlepších cvičenie pochádza z hier , ako je tenis a box , ale veľa kalórií môžete spáliť cez bowling a baseball . Pomocou vzdelávacích modulov , ako odpaľovanie Ppractice viac intenzívnom tréningu .
Walk It Out

Cvičenie hry ako The Biggest Loser a Wii Fit zameraním na intenzívne cvičenie , ale Walk It out je skvelý výkon hra pre každého, kto chce ležérne cvičenie režim . Rovnako ako názov napovedá , hráči jednoduchá chôdza na ich Balance Board naprieč virtuálnymi úrovne a svety . Čím viac hráčov chodiť , tým viac bodov , ktoré si zarobia , aby sa odomknúť nové skladby , domy a predmety, ktoré sa môžu rozšíriť virtuálny svet .

Pridaj komentár