Ako používať Sheik v Super Smash Bros Melee

Sheik je princeznej Zelda tajomstvo identity . Ale nie je to moc v tajnosti Smash Bros Melee , kde sa môže premeniť v tejto bojovník okamžite . Hoci Sheik bol odvolával sa na ako “ on “ v minulosti , SSBM hráči vedia , že šejk je vlastne female.Things budete potrebovať
Super Smash Bros Melee
Zobraziť ďalšie inštrukcie
1

Hoď ihly na vašich súperov . Šejk ihla Storm možno nabiť podržaním tlačidla B , a akonáhle sa zastaví zhromažďovanie ihly , uvoľnení tlačidla sa im všetko poslať cez obrazovku na svojho súpera . To je rýchlejší ako väčšina striel v hre , rovnako ako početnejšie, takže projektil vojny sú dobrá vec sa dostať do .
2

Toss súperov na zem . Šejk je veľmi rýchly , a môže ľahko chytiť súpera odraziť je preč krajiny . To je dobré , pretože keď sa odrazí , potom môžete buď znovu chytiť alebo hit je s jedným z vašich búračiek .
3

Využite Sheik je hore a kopu . Hoci to spočiatku zasahuje hore , potom klesne noha narazila dopredu rovnako , čo môže chytiť niektoré súpera nevie .
4

Knockback svojho súpera vo vzduchu . Šejk je anténa sa pohybuje nerobia veľa škôd , ale majú veľmi dobrú knockback . Proti súperovi na vysoké škody , vpred + vo vzduchu môže zaklopať je preč oboch stranách javiska , zatiaľ čo Up + vo vzduchu môže zaklopať je z hornej časti obrazovky , ak ste už vysoko.

5

Použite Smashes keď uprostred . Šejk Up Smash a Smash Down obaja hit po oboch stranách , čo je šikovný pár ťahov pri prehrávaní v 4 – person zápasov . Na veľkých alebo ťažkých súperov , môže tieto dva Smashes tiež udrel niekoľkokrát , čo je jedna z najlepších krajín sa pohybuje , že šejk má .
6

Duck ! Sheik kačice oveľa nižšia ako u väčšiny postáv , takže ak ste pod útokom z vysokých kopov alebo tenkých strelných útokov ( podobne ako Fox laser ) , neváhajte a jednoducho kačice pod nimi .

Pridaj komentár