Ako na vyhľadávanie na more sklo na Delaware Pláže

V uplynulých rokoch , zbieranie mora sklo sa stala obľúbenou kratochvíľou , a Delaware pobrežia kanvy až kúsky morského skla z vrakov a námornej vojny pred viac než 100 rokmi . Originálne mora sklo pochádza z vyradených riadu a fliaš na mori , sklo z vrakov a predmetov pre domácnosť z prírodných katastrof . V priebehu niekoľkých rokov , morské sklo má svoj ​​tvar a povrch z neustáleho vody a piesku kontaktu . Delaware pláže sú ideálne miesta , nájsť vzácne morské sklenené pieces.Things budete potrebovať klipart Plastové vrece alebo pláž vedro
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Vyberte čas . Najlepší čas pre beachcombing je po búrke , v skorých ranných hodinách , alebo za nepriaznivého počasia , ak si trúfate .
2

Vyberte umiestnenie. Štátny park Cape Henlopen v Lewes , Delaware , je skvelým východiskovým bodom s dlhý úsek pre beachcombing . Park je otvorený celoročne , ale tam je 8 dolárov poplatok za auto ( alebo 4 dolárov za obyvateľov ) od 1. mája do 31. októbra .
3

Vyzdvihnúť mora sklo vo svojom igelitovom sáčku alebo nádoby . Pozrite sa na miestach na pobreží s hrubší piesok a akumulácie rocku . Hrebeň cez oblasť . Pri mokrej , bude morské sklo objavia tupá povrchovou úpravou a tmavšie kúsky môžu byť zamenené za kamene , tak si urobte čas .

Pridaj komentár