Ako sa k nám Pesmerga v Suikoden 1

Suikoden 1 pre Sony PlayStation je roleplaying hra vydaná v roku 1995 Konami . Jedným z hlavných aspektov Suikoden sa točí okolo náboru NPC ( non – player charaktery ) pre vašej armády . Každá NPC mal svoj vlastný dôvod pre spojenie vašej armády . Môžete prijímať až 108 celkom znaky pre vašej armády . Pesmerga neodhaľuje veľa podrobností o jeho živote mimo , že je v rozpore s Black Knight Yuber a bolo ho sleduje dlhšiu time.Things budete potrebovať klipart Level 4 ústredia
Zobraziť ďalšie pokyny foto 1

Cestovanie do Neclord hradu .
2

Po schodoch do druhého poschodia zámku . Pokračujte po ceste izbu vás vedie , kým sa nedostanete na balkón . Prejdite na ľavej strane balkóna . Cestovanie do tretieho poschodia .
3

Choď do miestnosti v pravej hornej časti tejto oblasti . Prezrite si tieto obrazy v tomto poradí : Chestnut Tree maľby , Dievča v skorom popoludní maliarstve , roľník dievča a kráľ noci maľby . Vstúpte do dverí , ktoré sa otvorí .
4

Choď hore po schodoch . Vezmite horné pravé dvierka a čelá po ľavej strane balkóna . Choď hore po schodoch v tejto miestnosti . Porozprávajte sa s Pesmerga . On sa pripojí k vašej párty bez špeciálnych požiadaviek .

Pridaj komentár