Ako poraziť Materia Keeper vo Final Fantasy 7

Materia Keeper je šesť – legged , scorpion – ako boss budete bojovať na hore Nibel v “ Final Fantasy 7 “ . Materia Keeper má 8400 životov a vrhá Trine často , čo môže urobiť viac než 500 bodov poškodenia každej z vašich postáv naraz . Trine zručnosť sa dá naučiť z Materia Keeper , ak jeden z vašich postáv má nepriateľské zručnosti materia vybavené . Vaše postavy by mali byť na úrovni 20 alebo vyšší , keď sa snažia bojovať proti Materia Keeper . Pokyny dovolená 1

Naplňte svoje hranice zlomu meradlá súbojmi slabšie monštrá na vrchu Nibel pred pokusom o boji proti Materia Keeper . S tri znaky pripravené na použitie ich limitnej prestávky hneď bude robiť bitku s Materia Keeper oveľa jednoduchšie .
2

Cure členov vašej party a začať bitku s Materia Keeper . Nepoužívajte žiadne útoky ohňa založené na Materia Keeper . Budú len obnoviť svoje životy .
3

Použite všetky vaše najsilnejších limitnej prestávky na prvej zákrute . Aires ‚ Seal Evil hranice prestávka môže zastaviť Materia Keeper o niekoľko otáčok . Byť upozornení , však, že Vincent je o jednu úroveň limitu prestávka je oheň založený , a nemali by byť použité proti Materia Keeper .
4

Obsadenie Bio na Materia Keeper počas ďalšieho kola . Akonáhle je Materia Keeper otrávený , stratí asi 200 životov každé kolo . Neobťažujte sa s ostatnými o stave meniace útokov Materia Keeper je imúnny voči väčšine zmien stavu .
5

vyliečiť všetky členmi strany , ktorí sa zranili počas bitky s kúzlami ako liek 2 a White vetra . Udržať svoje postavy na alebo blízko plnom zdraví , je dôležité pri boji proti akejkoľvek bossa v “ Final Fantasy 7 “ .
6

Pokračovať k útoku na Materia Keeper pri vytvrdzovaní svojich členov strany . Fyzické útoky dobre fungovať , rovnako ako vyvolať iné ako Ifrit monštrá . Akonáhle Materia Keeper začne slabnúť , začne liečiť sám . V tomto bode , dať všetky svoje úsilie na spôsobení škody na Materia Keeper , kým nie je mŕtvy .

Pridaj komentár