3D Skateboard hry

Pojem “ 3D Skateboard Game “ sa stal synonymom s Tony Hawk série , a zatiaľ čo “ Street Sk8er “ Electronic Arts prišla pred ním , bolo to naozaj Tony Hawk Pro Skater , ktorá definovala žáner . Séria má pretože objavil sa na mnohých konzol a splodil celý rad napodobiteľov všetkých, ktorí sa snažia preniknúť do návykové vzorca , ktorý z pôvodnej taký hit . Či už dávate prednosť realistický výklad tohto športu , alebo len nejaké all – out arkádovej akcie , nájdete 3D skateboarding hru tam tak , aby vyhovovali vášmu vkusu . Ulice Sk8er ( PlayStation 1999 )

Korčuľovanie prostredníctvom mestských prostrediach a proti hodiny a snaží sa dosiahnuť kontrolných bodov , to všetko pri stiahol skateboarding pohyby , je výbuch v tejto hlave PlayStation od Electronic Arts . Hra má dlhý zoznam ťahov môžete vytiahnuť a režimu “ bez korčúľ “ , keď si len chcete korčuľovať okolo bez akéhokoľvek tlaku zo tikajúce hodiny pre . Hra dosiahla celkom slušné skóre 7,0 z 10 na IGN , a keď to nie je najviac efektné 3D skateboarding hra , tam je to ešte celkom dobrý . Pokračovanie , ulice Sk8er 2 , vyšiel o rok neskôr s sprísnené kontroly a lepšiu grafiku . Pokračovanie bol tiež skôr arkádovej skúseností než originál
Trasher : . Skate & Destroy ( PlayStation 1999 )

Ak hľadáte pre 3D skateboarding hra , ktorá tak technické , že je takmer simulácia športu , potom “ Trasher : Skate & Destroy “ je ten , kto si . Schválená “ Trasher “ časopisu , čo je veľmi prestížne skateboarding publikácie, táto hra je veľmi autentický rekreačné športu . Ako taký nebudete môcť vytiahnuť všetky tie skvelé pohyby , bez nejaké praxi , ktoré by mohli odradiť ľudí , ktorí chcú okamžité kroky , ktoré hry ako Tony Hawk je poskytuje . Ak ste ochotní držať sa ho , aj keď , a naučiť sa zvládnuť ovládacie prvky , budete nájsť “ Trasher : Skate And Destroy “ byť veľmi obohacujúce hru . Hra pristál IGN skóre 8,5 z 10 , aj keď to uvádza ako možná , že trochu “ príliš ťažké “ pre svoje vlastné dobro .
Tony Hawk Pro Skater ( PlayStation 1999 )

Tony Hawk je veterán v skateboarding kultúry a jeden z najviac dobre známy korčuliarov , takže každá hra , ktorá nesie jeho prezývku má vysokú úroveň očakávania k nemu pripojené . Pro Skater nesklamal , a pasáž – ako hra znamenalo niekto mohol skočiť a len začať baviť s týmto názvom . Stráviť nejaký čas naučiť sa vstupy a výstupy na všetkých úrovniach a začnete uvedomovať , ako hlboko gameplay ide a ako dobre remeselne je všetko . Fyzika nie sú práve realistické , ale je schopný vyleteli vysoko do vzduchu a vytiahnuť nejaké úžasné triky je určite zábavná a séria stala tak populárnou , že dostala celý rad pokračovanie naprieč všetkými formátmi . Štyri hry boli prepustené v “ Pro Skater “ povolenie pred názvami ako “ Underground “ 1 a 2 , “ Wasteland “ , “ Projekt 8 “ , “ Downhill Jam “ , “ Proving Ground “ , “ Motion “ , “ Ride “ a “ Shred “ všetci vyšli s logom Tony Hawk , ale každý má svoj ​​vlastný jedinečný štýl hrania a nové prírastky . Pôvodná hra je stále považovaná za jednu z najlepších a má Gamespot skóre 9,3 z 10 , rovnako ako “ Editors Choice “ časopisu
MTV Sports : . Skateboarding ( PlayStation 2000 )

Bohužiaľ nie všetky 3D skateboardové hry sú dobré , a tento pokus predstavovať MTV športová značka je široko považovaný len lacné cash – in na popularite žánru . Zlá detekcia kolízií a nereaguje kontroly kaziť túto hru a ani zahrnutie slávnych korčuliarov , ako je Andy Macdonald alebo rôznych oficiálnych oblečenia značiek možno uložiť tento jeden . Hra dostala takmer všade okolo zlé recenzie skóre a z celkového počtu 17 recenzií kritik podarilo priemer 4.8 z 10.
Grind Session ( PlayStation 2000 )

S priemerným skóre GameRankings o 77 percent na základe hodnotenia 23 kritikov , Grind Session je jeden z lepších 3D skateboarding hry . Aj keď to nie je úplne podarí poraziť Tony Hawk hry , je to stále dobrá hra , ktorá je dobre stojí mimo kontroly . Hra vyzerá a hrá takmer rovnako ako Tony Hawk Pro Skater , ale pridáva niekoľko zaujímavých nových funkcií , ako ich budú môcť rozhliadnuť oblastí v pohľadu prvej osoby a “ tech liniek “ , ktorý používa farebné linky , ktoré vám ukáže presne to , čo objekty môžete vykonať trik kombá medzi . Ak ste fanúšikom série Tony Hawk a chcete niečo podobné , bude Grind Session stačiť .
Skate ( PS3 2007 )

Skate bol jeden z prvý 3D skateboard hry naozaj napádať séria Tony Hawk v popularite vyhýbať takmer nemožné triky a ďalšie triky z nejakého obyčajného skateboarding . Oveľa viac o simuláciu , ako Tony Hawk hier , táto hra ponúka pevné prvky , štýlové vizuálnu a úhľadný prezentáciu . Bude to trvať trochu dlhšie zvládnuť ovládacie prvky a stávajú sa veľmi dobre v tejto hre , ale odmena stojí za to a hlboká hra je pre pútavejšie výzva . Séria sa nám odvtedy dané dve pokračovania , ktorá ako zlepšiť v základných pojmov originálu . Skate obdržal Metascore 85 von 100 na Metacritic na základe hodnotenia 31 kritikov . Séria je tiež k dispozícii na Xbox 360.

Pridaj komentár