Ako hrať na Ouija Board Solo

sú Ouija dosky boli použité pre ďalšie generácie kontaktovať a majú rozhovory s duchmi . Môže to byť strašidelné , ale ak sa správate dosku a liehovín , pričom pomocou Ouija dosky môže byť obohacujúca skúsenosť . Aj keď niektorí ľudia odporúčajú vždy majú dve alebo viac osôb prítomných pri používaní Ouija dosky , iní dávajú prednosť ju používať samostatne . Hlavnou výhodou použitia dosky sami , je to , že si môžete byť istí , že to , čo sa deje , je skutočné , a že nikto z vašich priateľov sa pohybujú stylus ako vtip . Pokyny dovolená 1

Zapíšte nejaké konkrétne otázky , ktoré by ste chceli opýtať pred začiatkom svojho Ouija reláciu . To vám pomôže vyhnúť sa zabúda nič . Urobte si chvíľku vyčistiť svoju myseľ od rušivých myšlienok , než začnete .
2

Posaďte sa do pohodlnej polohy . Umiestnite dosku pred vami , najlepšie na kolená , aj keď stolové alebo stojacie bude tiež pracovať . Umiestnite stylus na palube a zvyšok prsty na nej veľmi ľahko .
3

Opýtajte sa ako “ Je tam niekto ? “ Možno budete musieť opakovať niekoľkokrát , než si myslíte , stylus začne pohybovať . Je-li duch je v miestnosti , bude stylus pravdepodobne pohybovať na “ Áno “ .
4

Pozrite sa na zoznam , ktoré ste vykonali na začiatku a opýtajte duchu otázky , ktoré ste pripravené . Možno budete chcieť držať pero jednou rukou a použite iný zapísať písmená, ktoré sú vysvetlené . To sú odpovede na vaše otázky , takže si nechcete nechať ujsť nič .
5

Nechajte duch vedieť , kedy ste pripravení ukončiť rozhovor . Rozlúčte sa s duchom a čakať na stylus ísť k slovu “ Goodbye “ na palube . Ak sa tak nestane na prvom mieste , rozlúčiť sa , kým to robí .

Pridaj komentár