Ako sa k nám Quin v Blue Magic sa strany na vysokej úrovni vo Final Fantasy IX

To môže byť frustrujúce učiť Quin v Blue Magic v “ Final Fantasy IX “ Ak máte strana na vysokej úrovni . Quin získava nové zručnosti Blue Magic jesť nepriateľov , ktoré sú oslabené pod jednu štvrtinu svojich maximálnych súm Hit Point a silných postáv môže poraziť menšie súpera pred Quin dostane šancu , aby im jesť . Musíte hľadať na silnejšie príšery , ktoré nesú Blue Magic schopnosti pre Quin učiť sa nové zručnosti , Blue Magic , keď máte večierok na vysokej úrovni . Pokyny dovolená 1

Prejsť na predajňa v Treno počas disk Three . Porozprávajte sa s obsluhou usporiadať bitku s Amdusias . Tento nepriateľ je na úrovni 42 a má 6578 životov . Vybavte Quin sa Bird Killer a Auto – odrážajú schopnosti a začať svoje útoky . Jedzte Amdusias , keď je to dostatočne oslabil zarobiť LV4 svätý .
2

Vyhľadajte Grand Dragon v Popo v Heights , zachrániť súostrovie alebo Cazedil Plains . Oslabiť na jednu štvrtinu svojich 13.206 Hit Points . Zvoľte “ jesť “ príkaz Quin sa dozviete LV3 Def – less .
3

Mighty Guard tým, že jej Gargoyle v zámku Ipsen je . Tento nepriateľ je na úrovni 44 a má 6977 životov .
4

Vyhľadajte Vepal na strateného kontinentu . Táto úroveň 34 nepriateľ má len 4363 životov , takže budete musieť využiť niektoré menej silné útoky . Jedzte Vepal naučiť Aqua dych .
5

Nájsť Worm Hydra zadaním náhodné bitky na hore Gulug alebo zachrániť súostrovia . Dávajte si pozor na svoje Lightning útoku počas boja , ako si rozrušiť jeho 4846 Hit Points . Jedzte Worm Hydra získať Bad Breath Blue Magic .
6

Limit rukavice z Catoblepas na Treno predajňa v priebehu disk Three . Vybavte Quin s Coral Ring , želé a Beast Killer zvýšiť obranné a útočné schopnosti . Môžete tiež nájsť Catoblepas na Zabudnuté kontinente . Tento nepriateľ má 3727 životov .
7

Vyhľadajte Tiamat zadaním náhodných bitiek v Crystal World . Táto úroveň 71 nepriateľ má 24.127 životov . Jedzte Tiamat sa učiť Twister .
8

biele veterné tým , že hľadá na Garuda . Vyhľadajte tohto nepriateľa v Popo v Heights , Oelvert alebo Esto Gaza . Využite svoje slabšie znaky tejto bitke , pretože Garuda má iba 3521 životov .
9

Hľadanie krištáľového sveta pre Maliris . Tento mocný nepriateľ má 22.535 životov . Jesť sa učiť horčice bombu .
10

Auto – život tým , že jej Stilva . Zadajte náhodné bitky v Memoria nájsť jeden . Tento nepriateľ má 21.906 životov .

Pridaj komentár