Ako identifikovať Royal Bayreuth Rose Tapestry

Spoločnosť bola založená v roku 1974 , továreň Royal Bayreuth vytvoril Rose Tapestry vzor . Stlačením textílie proti vlhkosti povrchu porcelánu , spoločnosť s potlačou na porcelán s textúrou vzhľad a dojem z tkaniny . Existuje mnoho reprodukcie návrhu na predaj , a niektoré spoločnosti patrí značka veľmi podobný Royal Bayreuth značku , takže je ťažké určiť Royal Bayreuth Rose Tapestry predmety vyrobené pôvodnými tvorcami . Ak máte záujem dozvedieť autentickej kúsky , môže pomôcť vedieť , čo hľadať , ako si prezrieť potenciálny kúsky . Pokyny dovolená 1

Zistite , čo sa značky Royal Bayreuth vyzerať . Spoločnosť používa rad značiek v priebehu rokov , ale sú oboznámení s tými , ktoré boli použité umožňuje vám schopnosť identifikovať autentickej kúsky . Niektoré z modelov Rose Tapestry patrí modrú značku nesúca názov Royal Bayreuth nad dva levy proti sebe a slová “ PRIV 1974 “ napísané na stuhe nad slovo “ Bavaria “ v veľkými písmenami . Ďalšie podrobnosti sú helmu s operenie uprostred medzi levmi s otvorom pre tvár sa otočil doľava , štítom v ľavej leví grip s písmenom “ P “ na to , a štít v pravom leví grip s písmenom “ T “ na neho.
2

Skontrolujte ruže maľované na porceláne . Zvyčajne , Rose Tapestry Royal Bayreuth má jednu alebo dve veľké ruže ako význačný rys kusu , v závislosti na veľkosti kusu . Ruže môžu byť ružové , žlté alebo biele . Okolo hlavné ohnisko sú ruže maľované v menšej veľkosti a v doplnkových farbách . Zelené listy tiež zdobí vzor .
3

Pozrite sa zlatými akcentmi . Zistíte to na rukoväti smotany a cukru sád , na rukoväti džbánov a na lemovanie z porcelánu . Zlato farba by mala byť iba na vonkajšom okraji ; vnútri rukoväte by mala byť krémová farba porcelánu .
4

Kúpte referenčné knihy . Existuje mnoho príručky kompletné s obrázkami z porcelánu a ochranných známok Royal Bayreuth . Tie poskytujú prehľad o tom , čo hľadať , ako sa pokúsite identifikovať Rose Tapestry vzor . Vezmite knihu s vami a porovnať tovar , ktoré nájdete na knihu .
5

Zvážte spájajúcej klub pre zberateľov . Kluby ponúkajú špeciálne členstvo odkazy alebo zdroje na informácie , ktoré špecifikujú , ako identifikovať vzory . Jeden klub venuje svoje informácie vzory Royal Bayreuthe .
6

Prehliadka továrne . Pre mnoho ľudí , vidieť autentickú príklad osobne je najlepší spôsob , ako vedieť , na čo sa zamerať v najbližších kúsky , ktoré nájdu . Ak si nemôžete dovoliť výlet do Nemecka , pozrieť sa na miestnu starožitný alebo porcelánu zbernej akcie . Budete často nájsť autentické príklady z renomovaných predajcov .

Pridaj komentár