Dice & Spinner Stolné hry pomocou tvary

Doskové hry sú zábavné a jednoduchý spôsob , ako sa naučiť alebo posilniť farbu a tvar uznanie , okrem počítanie zručnosti so svojimi deťmi . Valcovaním kocky alebo pradenia na vrtuľový kužeľ , môžu aj deti , ktoré sa ešte nenaučili čítať hrať tieto hry tvar báze so svojimi priateľmi a rodinou . Webové stránky vrátane Amazon.com , BoardGames.com a EducationalLearning.com predávať tieto vzdelávacie hry za 2010 priemernú cenu 20 dolárov . Colorama

praxe farby a tvary v jednej hre s Colorama . Na každom ťahu hráč hodí svoje kocky zistiť , akú farbu a tvar sa musia zhodovať , napríklad červeným trojuholníkom , modrý štvorec alebo žltý kruh . Potom sa musí zistiť , že miesto na doskové hry a nasaďte vhodnú kus . Hra končí , keď je hra plná penzia so všetkými tvarových kusov . Hra má aj ďalšie dva spôsoby , ako hrať obsiahnuté v pravidlách . Jeden hráč môže hrať sama alebo šesť hráčov sa môžu zapojiť do zábavy .
Tvary až

Ready , set , go . S formuje , chcete byť prvý hráč na dokončenie námestia zberom rôznofarebné štvorce a trojuholníky . Nastavte časovač presýpacích hodín začať hru . Roll kockou zarobiť tvar každé kolo . Ak vaše die pristane na symbol ruky , dostanete ukradnúť požadovaný tvar od súpera . Made by vzdelávacie Insights Kidology , tvary Up je pre dvoch až štyroch hráčov a je vhodný pre prehrávače 8 a staršie .
Veľmi Hungry Caterpillar Game

Based na klasické Eric Carle knihy , tvary v tejto hre sú rôzne potraviny veľmi hladný húsenica musí jesť na jeho ceste z vajíčka farebné motýľ . Hráči točiť kužeľ pohybovať po zápase a zbierať svoje jedlo kúsky . Dajte si pozor na pristátie na nočnú číselníku ; veľmi hladný húsenica môže jesť len počas dňa . Doporučené pre deti od 3 rokov , môžu dvaja až štyria hráči hrať túto hru .
Twister

Twister je hra , ktorá dostane deti všetkých vekových kategórií “ zviazaný v uzloch “ ako uvádzajú ich ruky a nohy na farebné kruhy na hracej podložke . “ Rozhodca “ točí kužeľ a volá smery pre ktorú ruku alebo nohu , musia byť umiestnené na akú farbu kruhu . Podlahová rohož sa skladá zo štyroch farieb : zelenej , žltej , modrej a červenej , s šiestimi kruhmi v každej farebnej rady . Twister možno hrať doma , alebo vonku s dvoma až štyrmi hráčmi .

Pridaj komentár