Ako zabiť Yellow Jacket hniezdo Prirodzene

Žlté bundy sú najagresívnejší zvieratá na včelie a osie svete ; a ich žihadlá sú jedným z najviac bolestivé . Mať hniezdo asi môže byť nebezpečné , najmä ak sú deti v okolí . Aj v prípade , že nie sú žihadlo , prítomnosť hniezda je nepríjemné a ohrozujúce . Jeden spôsob , ako sa ich zbaviť , je ich uhasiť s chemickými látkami ; ale niektorí sú obťažované používania pesticídov , ako sú žltými sami bundy . Návod dovolená 1

Hovorí sa , že unca prevencie sa vyrovná librou lieku . Ak chcete zabrániť Yellow Jacket napadnutia , uistite sa , že upratať po dvore a v blízkosti popolníc . Žlté bundy bude ich hniezda v blízkosti spoľahlivých zdrojov potravy , takže čistý yard môže zastaviť problém , než to začne . Ak váš dvor má nejaké ovocie , zoberte ovocie , ktoré spadol strom a vyhoďte ho . Pes a mačky by mali zostať vo vnútri , ako to priťahuje žlté bundy rovnako . Žlté bundy tiež radi čokoľvek sladkého , takže sa nemusíte vynechať pop plechovky a udržiavať búdok pre kolibríkov v čistote .
2

použite mechanickú netoxické žltá bunda pascu . Jonathon Hatch odporúča nastaviť nich v prvých mesiacoch teplom období . Ak je zabitý včelia kráľovná , potom kolónie je zničená ešte pred tým začali . Aj v prípade , že pasca nie je úspešná zničiť kolóniu , bude udržiavať miestne obyvateľstvo pod kontrolou . Včely sa zlákať do pasce a nemôžu uniknúť . Umiestnite pasce v mrazničke , kým žlté bundy zomrieť .
3

Miesto 5 alebo 6 lyžíc Joy mydlo s pol vedra s vodou . Dump vodu cez hniezda . To sa najlepšie vykonáva na chladné noci , kedy sú menej aktívne žlté bundy . Uistite sa , že kryt sa s hrubými oblečenia . Po dumping riešenie , počkajte asi pol hodiny a návrat do hniezda a prikryje ju prachom a kameňmi .
4

Použite organický ekologický insekticíd . Organické pesticídy sú bezpečné pre životné prostredie a bezpečné pre použitie okolo detí . Podľa EcoSmart , pesticídy prácu tým , že blokuje oktopamin Neuro – receptory , ktoré neexistujú u cicavcov . To vysvetľuje , prečo je bezpečné pre použitie okolo ľudí a zvieratá .

Pridaj komentár