Ako nainštalovať pásky do písacích strojov

Zrazu , výmene pásky do písacích strojov bola rovnako bežné ako výmene atramentovej kazety v atramentovej tlačiarni . Ako písacie stroje vypadli z láskavosti , menej a menej ľudí si pamätá , ako vymeniť pásku v antickej alebo viac moderné písací stroj . Výmena pásky je ľahké , najmä ak máte starú pásku v mieste . Aj keď sú stále ťažšie nájsť , niektoré originálne nové – staré fotky , pásky do písacích strojov sú stále k dispozícii pre celý rad historických typewriters.Things budete potrebovať
písací stroj Náhradné pásky
Zobraziť ďalšie inštrukcie
dva cievka Stuhy fna predaj 1

Vyberte existujúci pásku . Poznačte si cestu , ktorá stuha berie , ako to ide z jednej cievky na druhú .
2

Roll pásky výhradne na jednej z dvoch cievok , ak váš výmena pásky neprišiel s take – navíjacie . Ak váš nový stuha má navíjací , tento krok preskočte .
3

Pripojte koniec novej stuhou na navíjaciu cievku , ak váš nový páska už nemá jeden . Vo väčšine prípadov , je ostrý šípky tvarovaný diel na cievke . Použite túto šípku preniknúť pásku a urobiť pár vetry stuhou okolo navíjaciu cievku .
4

Slip navíjaciu cievku na hriadeľ take – up na pravej strane písacieho stroja . Vyrovnajte všetky karty , ktorých cieľom je otočiť kotúč posunúť pásku počas písania .
5

Veďte pásku cez cestu , ktorú ste si poznačili pri odstraňovaní starej pásky a umiestnite hlavné pásku na vreteno . Dajte navíjacia cievka o niekoľko otáčok , aby sa ubezpečil páse kariet sa pohybuje voľne prostredníctvom mechanizmu písacieho stroja .
Jedného kusa Ribbon balíky
6

Vyberte starú kazetu s páskou . V niektorých písacích strojov , môžete to urobiť jednoducho vytiahnutím na kazete . Ostatné písacie stroje môžu mať západku drží kazetu na miesto .
7

Poznámka kolíky a postavenie starej kazety a otvorte novú kazetu .
8

Slip nový kazeta v rovnakej pozícii ako staré kazety . Väčšina kazety majú gombík ručné podávanie postúpiť pásku . Otočte to niekoľkokrát , aby zabezpečili , že páska je voľne pohybuje .

Pridaj komentár