Ako rozlíšiť Historické traktory John Deere

Zbieranie starožitných John Deere traktory môže byť uspokojujúce hobby pre každého , kto sa zaujíma o bohatej poľnohospodárskej histórii Severnej Ameriky . Čím viac ste sa dozvedeli o spoločnosti a jej vozidiel , viac začnete oceniť nuansy v tvare tela a techniky , ktoré robia im hmatateľné kúsky histórie . Zber a obnovenie týchto strojov je však náročná , ako rozlišovanie modely od seba môže byť ťažké . Vzhľadom k tomu , zbieranie starožitných ťahače je taký výklenok hobby , možno informácie , ktoré potrebujete zistiť , ako starý traktor je ťažké nájsť . Pokyny dovolená 1

Pozrite sa na opekanie a kapucňou umiestnené v prednej časti a miešania do chladiča . To znamená , traktor je štylizovaný a bol vyrobený nejaký čas po tom , čo na začiatku 1940 . Absencia týchto častí , alebo akékoľvek plechových dielov uložte kryt motora , datuje traktor na začiatku 20. storočia .
2

Skontrolujte riadiaci miesto pre postavenie a štýlu . Model ťahače A , postavenej v apríli 1934 , majú hladký riadenie miesto , ktoré unbolts v chrbte . Model B , vytvorené o dva mesiace neskôr , používa dve skrutky na pripevnenie na prednej strane . Model G , postavená o tri roky neskôr , je ľahké rozpoznať jeho úplne odnímateľnou doskou a štyrmi prednými skrutkami na riadenie poštou .
3

úzko preverí váš voz , a vytvoriť zoznam všetkých čísla dielov ako v motore a na tele samotnom . Vzhľadom k tomu , on – line starožitné obchodníci traktor zabezpečiť dielov podľa čísla modelu , akonáhle zistíte , pravá časť budete našli správne číslo modelu rovnako .
4

Nájdite výraznou sériové číslo vášho traktora . V nestylované starších modelov , nájdete ju na ľavej alebo zotrvačníka strane na prevodovej skrine . Na všetkých ostatných Historické traktory , pozrite sa na čísla na malom kovovom štítku na hornej strane skrine prevodovky alebo na pravej strane stroja pod distribútora .

Pridaj komentár