Vlastnosti The Game of Life

Game of Life je dosková hra pôvodne povolený v jeho modernej podobe v roku 1960 a navrhnutý firmou Milton Bradley . Hra simuluje cestu prijatých jednotlivcom počas svojho života , sa objekt je hromadiť peniaze a životné skúsenosti pri rozhodovaní o kariéru a manželstvo . Od roku 2010 , verzia hry je k dispozícii na mobilné telefóny a počítače , a dosková hra bola aktualizovaná na niekoľkých príležitostiach . Spinner

rozoznateľná časť The Game of Life , číselník sa používa ako alternatíva k kockami sa zvyčajne nachádzajú v doskových hrách . Kužeľ má ruku a čísla pozdĺž vonkajšej strany ; hráči točiť zistiť , koľko miesta na hernom pláne sa môžu pohybovať na každom kroku . Spinner pôsobí od prvých inkarnácií hry , stáva kultový v procese , ako je stanovené vo firemnej webovej stránky Hasbro . Táto skutočnosť sa oslavuje v hernom 50. výročia vydania prítomnosťou a zlatej farby číselník .
College a Kariéra

začiatku hry života nájde hráčov čelia veľké rozhodnutie : Hráč si musí vybrať , či sa má zapísať na vysokej škole , alebo rovno na profesijnú dráhu . Výber voľbu vysokej školy môžu pomôcť hráčom dostať lepšiu kariéru počas hry — a tým zarábať viac peňazí celkovo . Táto možnosť vyžaduje , aby hráči vziať si bankový úver , ale platiť za školné .
Hľadanie práce

Priestory na hernom pláne zahŕňajú Hľadanie práce , ktorá núti hráča k zastaveniu , bez ohľadu na to , koľko sa pohybuje oni opustili , pretože získanie práce je povinnou súčasťou hry . Na hľadanie zamestnania , hráči sú rozdané kariéru kartu a plat kartu , náhodne , z príslušných hromady . Tieto karty určiť typ úlohy hráč bude robiť ; Napríklad by mohol byť policajt , alebo učiteľ , a množstvo peňazí , ktoré dostane v pravidelných intervaloch v priebehu hry .
Kariéra Priestory

hra doska priestory pomoc niektorých hráčov — a znepriateliť ostatné — v závislosti od typu kariéry každý účastník prijal nahor . Ak jednotlivec pristane na kariérny priestor , je povinný zaplatiť peniaze na iné subjekty s týmto prácu . Napríklad , pristátie na dani námestí znamená platiť žiadne účtovné hráčov .
Life Dlaždice

Life Dlaždice sú poskytované hráči v priebehu hry zakaždým , keď pristane na životný priestor . Tieto priestory líči dobré skutky , ako je pomoc v komunite , a požiadať hráča , aby kresliť život Doska z príslušnej kôpky . Každý život dlaždice účastník nazhromaždil na konci hry dá jej peniaze navyše , ako je popísané na dlaždice sám .

Pridaj komentár