Typy Sklenené misy

sú sklenené misky boli použité na praktickej úrovni pre budúce generácie a mnohé sa stali jemné zberateľské predmety . Sklenená misa nadšenci nie sú na rozdiel od navštíviť obchody so starožitnosťami , predaj yard , blšie trhy a predaja nehnuteľností v hľadaní cenených sklenených misiek pridať do svojej zbierky . Zberatelia naučiť sa rozpoznávať zberateľských misy podľa farby , dizajnu , veľkosti a ďalších značiek . Zberateľské sklenenej misy robiť veľké dekorácie a sú stále široko dostupné , ak viete , čo hľadáte , a kde hľadať . Waterford Crystal

Waterford Crystal je značka , ktorá už od roku 1783 . Krystal bol , až do nedávnej doby , vyrobený v Írsku . Waterford Crystal je označený ako také , zvyčajne na spodnej strane každého kusu , a je zvyčajne veľmi ťažké . Waterford Crystal môže byť ťažké nájsť , a je nákladné . Waterford lustre visí na zámku Windsor a Westminsterského opátstva . Kým Waterford Crystal nie je technicky sklo , mnoho sklenená misa kolektory pridať tieto kúsky do svojej zbierky .
Karneval Glass

Karneval sklo už v obehu , pretože sa prvýkrát objavil v roku začiatku dvadsiateho storočia . Carnival sklo je stlačené a vyznačuje svojou širokou škálu dúhové farby . Karneval sklo bol pôvodne vytvorený ako praktické aj dekoratívne . Dnes , karneval sklo hľadal po mnoho zberateľov .
Mliečne sklo

Pridaj komentár