Crash Bandicoot 2 pre PS1 Cheaty

Crash Bandicoot 2 pre PS1 je plošinových pokračovanie Naughty Dog pôvodného austrálskeho vačkovcov hit . V hre , budete cestovať časom , ako si bitku si oblúk – nemesis , zlý Brainiac , kôry . Budete prejsť džungľou , preskúmať ľadové svety a plávať do bezpečia v tejto divokej akčná dobrodružná hra pre PS1 . Boss Battles

Vrcholom Crash Bandicoot 2 je dobre imaginárny boss bitky , často proti nepriateľom v mierke oveľa väčšie , než malé Crash . Ak chcete prehrať akýkoľvek bitku ktoré ste navštívili , prejdite na plošinu v osnove izbe a pokoja . Stlačte všetky štyri ramenné tlačidlá ( “ L1 “ , “ L2 “ , “ R1 “ a “ R2 “ ) , a keď Crash body na oblohe , stlačte tlačidlo “ Trojuholník “ a “ Up “ . Teraz budete mať možnosť prehrať akýkoľvek boss bitky .
Veľmocí

Aku Aku Masky sú najsilnejšie položky v hre , čo Crash Bandicoot moc pluh cez nepriateľov a chodiť po požiari bez akéhokoľvek poškodenia . S cieľom získať jeden , nech Crash zomrieť a držať “ Up “ a “ kruh “ , kým Crash začne pohybovať . Pusť “ Up “ a “ Kruh “ , akonáhle Crash stráca svoj ​​druhý život , a budete mať k Aku Aku masku .
Exploit Polar Bear

Využite túto závadu dať Crash toľko životov , ako je libo , ktorý bude vyhrávať bitku proti Cortex oveľa jednoduchšie . Prístup ľadového medveďa v hre je druhej úrovni . Prejsť na hlave , a ďalej na lyžiach aj toho , čo sa zdá prijateľné . Po chvíli sa ľadový medveď zmizne a na jeho mieste bude 20 životov . Môžete opakovať toľkokrát , koľkokrát budete chcieť .

Pridaj komentár