Ako používať 1160 Dialgrade potrubného lasera

Podzemné rúrky sú položené základy pre celý rad dôvodov , z prepravy vody na nosenie zemný plyn . Rúrky nemôže byť umiestnený voľne v krajine , v nádeji , že kvapalina sa bude pohybovať stále medzi nimi . V skutočnosti , potrubia musia byť umiestnené v určitých uhloch ( alebo v percentách stupňa ) , pre najefektívnejšie prepravu tekutých materiálov . Stavebné posádky používať potrubia lasery – napríklad 1160 Dialgrade – pre vyrovnanie podzemné potrubia s presnými uhlami vytvoriť plynulý priechody pre liquids.Things budete potrebovať klipart napájací kábel
Pipe cieľ
autobatérie
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Nastavte 1160 Dialgrade v potrubí pri otvorenom konci . Dodržujte vodováhu na laserovej top bývanie . Nastavte skrutku na lasera nižšej bývanie na úrovni , kým sa vodováha dostane do polovice 1160 je .
2

Skrutka napájací kábel do napájacieho portu Dialgrade je . Pripevnite dve krokosvorky na napájací kábel k autobatérii . Prispôsobte pozitívne červený kábel ku kladnému kontaktu akumulátora a pripojte záporný čierny kábel k zápornému kontaktu batérie . Zariadenie sa okamžite zapne .
3

Dbajte na Dialgrade je stupeň – percentný displej na hornom kryte . Uistite sa , že číta všetky nuly počas počiatočného nastavenia . Nechajte Dialgrade sa vyrovnať na nultom ročníku ; laser bliká , keď je vyrovnanie . Pevné laserová bodka dôjde po laser self – zrovnal .
4

Stlačte grade – up alebo stupeň dole tlačidlá na čelnom paneli Dialgrade , ak je to nevyhnutné pre prácu stupeň percento . Poraďte sa hlavný dodávateľ na stavenisku pre žiadne konkrétne pokyny .
5

umiestnite cieľ potrubia na opačnom konci rúrky . Nastavte skrutky na základni potrubie cieľového úrovni tak , aby stred terča zhoduje so stredným bodom potrubia .
6

Dodržujte cieľ potrubia . The Dialgrade je laserový lúč by mal odrážať mimo cieľ. Upravte potrubia v pôde , takže v Dialgrade je laserový lúč odráža od potrubia cieľového stredového bodu pre riadne umiestnený priechodu .

Pridaj komentár