Ako si vyrobiť domácu kanadskej husi Decoy Silhouette

Silhouette návnady sú efektívny spôsob vějička pre kanadské husi lovci . Pri správnom použití sa Veterná ružica ilúziu bezpečnosti čísel prechádzajúce husi , a dať lovec dostatok príležitostí zabiť . 2 – D siluetu návnady zmizne , keď husi lietajú nad hlavou , čo husi vnímajú pohyb , ako sa preletieť . Použitie mnoho druhov husí siluety môže zvýšiť efektivitu vašich návnada , a budovanie je z preglejky robí robustnej stačí použiť sezónu po season.Things budete potrebovať
24 – by – 36 – palcový kus preglejky
Jigsaw
18 palcov dlhé drevené kolov
Nails
Hammer
black matte – povrchová úprava lak and white matte – povrchová úprava lak
Zobraziť ďalšie inštrukcie

1

Nakreslite si hus v pokoji , na preglejky , a to buď od ruky alebo pomocou šablóny . Môžete si tiež vytvoriť svoj ​​vlastný vzor na liste papiera, čo je jednoduchšie , aby sa viac klamné ciele naraz .
2

Vystrihnúť hus z dreva skladačky , akonáhle ste spokojní s kresbou . Dávajte pozor , aby nedošlo k zraneniu ruky alebo prsta pri používaní puzzle , a vždy používajte ochranné okuliare .
3

Klinec podiel na dno hus , ktorú budete používať zasadiť návnadu v krajine . Nechajte asi 1 stopu na kole visí na dno .
4

Maľovanie jednu stranu návnadu, po vzore alebo fotografie on – line pomocou čiernej a bielej farby . Môžete kombinovať dva vytvoriť sivá , v prípade potreby. Nepoužívajte lesklé cieľovú farbu, pretože lesk zničí ilúziu pre husi . Nechajte lak zaschnúť dôkladne cez noc .
5

Opakujte krok 4 sa druhej strane vějička . Môžete maľovať na oboch stranách rovnaký deň , ale dávajte pozor , aby nedošlo k rozmazaniu alebo poškodeniu laku na prvej strane . Zavesiť návnadu na bezpečnom mieste, aby usušenie .

Pridaj komentár