Busta Groove 2 cheaty

“ Bust a Groove 2 “ je tanečná simulačné hra , k dispozícii pre Sony PlayStation , v ktorom hráči musia stlačiť tlačidlá do rytmu piesne poraziť ostatné tanečníkmi a stať sa najlepším tanečníkom na svete . Počet tajomstvo a unlockables v hre môže slúžiť na posilnenie vášho hra – play skúsenosti . Alternatívne Kostýmy

Ak si vyberiete postavu pomocou tlačidla “ kruhu “ namiesto tlačidla “ X “ , budete môcť hrať ako rovnaký znak , ale s alternatívnym kostýmu . Tieto alternatívne kostýmy sú všeobecne rovnaké ako originálny kostým , ale s inou farebnú paletu .
Znakov Unlockables

Poraziť hru s určitými znakmi odomknúť ďalších postáv . Poraziť hru s Hiro odomknúť McLoad a Hustle Kong . Použite Shorty vyhrať a odomknúť Columbo . Odomknúť Chichi a Sally vyplnením hru úspešne ako Capoeira . Vyhrajte s Hustle Kong odomknúť Michael Doi . Poraziť hru pomocou tepla odomknúť Robo – Z zlato a Sushi Boy .
Špeciálna Unlockables

Ak dokončenie úrovne pomocou niekoľkých chýb , budete možnosť podieľať sa na sólovú výstavu známeho ako “ Horúčka času . “ Ak sa môžete dostať túto show na každej úrovni v hre , budete odomknúť špeciálny bonusové úrovne po dokončení hry . Dokončenie úrovne bonus s Robo – Z Gold odomknúť podhodnotiť charakter .
Level Prejsť

Akonáhle ste porazili hru sa každý znak , môžete preskočiť akejkoľvek úrovni , Chcem stlačením tlačidla “ L2 “ a “ Start “ súčasne počas úrovni . Tým sa dostanete na koniec hry , bez toho aby museli hrať vôbec .

Pridaj komentár