Ako hrať APBA Futbal

Cez popularitu videohier a počítačových hier dnes , stolové hry aj naďalej využívať malé , ale verné nasledujúce . Využitie kocky rožky a historických štatistík hráča určiť , čo sa deje na každej hre a nakoniec výsledok hry , APBA futbal nie je výnimkou .
Takže vypnite televízor , zrušte tabuľku , nastaviť hru a poďme hrať . Pokyny dovolená 1

Vytvor svojho tímu lineup . Vyberte si hráča , ktoré bude trvať do poľa proti svojmu súperovi v jednej z dvoch spôsobov . Najjednoduchšie možnosťou je použiť predvolené lineup ako navrhuje Game Maker . V opačnom prípade môžete porovnať svoje lavice hráčov s navrhovanou lineup a aby striedanie . Každý hráč je ohodnotený od 1 do 5 ; 5 je najvyššie hodnotenie . Nájdete hodnotenie hráč po jeho meno na hráča kartu .
2

Hoď si mincí pre určenie , kto dostane úvodný výkop .
3

Oznámte kto kicker je , ak sa začína , alebo meno ako primárny Returner a sekundárne Returner ak užívate kop . Kopanie tím hodí dvoma kockami ; jeden je veľké červené die a druhý je malá biela zomrie . Prečítajte si role kocky začína s červeným zomrieť . Úlohy jedného na červenom umrieť a päť na bielom zomrieť je 15. Pozrite sa do 15 v čiernej farbe na hráča karty kicker a zodpovedal výsledok uvedené tu na kopať grafe pre kop vzdialenosti a ktorým bol vyhodený .
Stránka 4

Roll dve kocky vrátiť kop . Prečítajte si kocky rovnakým spôsobom ako výkop , pozrite sa na hráča karty pre počet hodom a skontrolujte výsledok na spiatočnej grafe na konečný výsledok .
5

Pripravte sa na prvý hrať od bitky . Útočiaci tím vyberie prehrávanie kartu z dostupných výberu a položí ju lícom nadol na stôl . Obranný tím vyberie buď štandardné obranu , obranu zamerané na zastavenie behu alebo jeden zamerané na zastavenie prihrávku . Odhaliť útočnú hru a kocky .
6

Skontrolujte , či beží späť hráč kartu , ak ste sa rozhodli bežiaci hry . Nájdite číslo hodom na hráča karte a skontrolovať bežiaci graf na výsledok hry , ktorá je závislá na tvorbe obrannej tímu . Ak obrany vyzval k behu , budete pravdepodobne zastaví na krátku zisk .
7

oznámiť svoje zamýšľané prijímač , ak ste zvolili pominuteľnú hru . Po valcovaní kocky , prečítajte si úlohu kocky na quarterback hráča karty pod prechádzajúce kolónu a konzultovať prechádzajúcej graf na výsledok hry . Ak ste chytil obranu vo formácii behu a ste zvolili svojej hornej prijímač , výsledok by mohol byť dlhý zisk .
8

Pokračujte hru 30 hier na koniec prvého štvrťroka . Každá nasledujúca štvrťroku je 30 hry pre celkom 120 na dokončenie hry .

Pridaj komentár