Ako hrať výbuch Junior

Outburst Junior je verzia pôvodného výbuchu hry , ale je zameraná na schopnosti a všeobecné vedomosti detí vo veku 7 a viac . Cieľom hry je pre každý tím zavolať súvisiace slová alebo frázy na centrálnu tému , získava body vo výške 50 , aby vyhrali . Dať dohromady a mať rodinu hra noc s deťmi . Keď sa dospelí zúčastňujú , rozdeliť ich medzi teams.Things budete potrebovať
400 Outburst Junior téma karty
1 divákovi karty
1 scoreboard
2 skóre markery
1 časovač
10 – kockou ( 1 )
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Rozdeľte hráčov do dvoch rovnakých družstiev , ak je to možné . Nastavenie hry pred prvým použitie rozbalení na tému karty a ich umiestnenie do zásobníka plastových kariet . Každý tím si vyberie farebný skóre značku a pripojí ho do zhodovať farebné oblasti na hernom pláne . Posuňte ukazovateľ na sekciu štarte .
2

Roll kockou , aby zistili , ktoré tím získa najvyššiu zomrieť hodnotu a hrá ako prvý . Súper vyberie tému kartu , umiestni ju do prehliadača a kĺže všetky značky slová na ľavej strane . Keď všetci sú pripravení začať , prvý tím hádže kockou a súper spustí časovač .
3

Prvý tím je vzhľadom k téme nahlas súperiacim tímom a začne kričať nápady pre 10 slov uvedených na karte . Ak prvý tím háda slovo alebo frázu správne , súperiace tím posunie slovo značku na diváka vpravo tak , aby bolo možné sledovať bodov prvého tímu . Prvý tím pokračuje až do 60 – sekundový časovač je hotovo .
4

zástupcu z tímu súpera číta slová z témy karty , že prvý tím nemal kričať a počíta body tie , ktoré urobil . Číslo valcované na zápustky koreluje s číslom na tému karte , ktorý predchádza každému súvisiace slová . Napríklad , v prípade , že tím valcované “ 2 “ a háda druhé slovo v zozname tému kariet , ktoré dostávajú tri bonusové body za túto odpoveď namiesto len jedného .
5

Reverzná role a umožňujú súper hádať slová alebo frázy z inej témy kartu , zatiaľ čo prvý tím udržiava skóre a označia každý správny odhad s posuvnými značiek na diváka karty .
6

Count správne slová alebo frázy a udržať skóre tým , že pridá body za každé koleso k celku . Prvý tím , ktorý dosiahne 50 bodov je víťazný tím .

Pridaj komentár