Ako bojovať s Killer Bee ako Sasuke na konečnú Ninja Storm 2

“ Naruto Shippuden : Konečný Ninja Storm 2 “ je boj /dobrodružná hra , v ktorej hráči vybrať si svoje obľúbené postavy z “ Naruto “ animovaného televízneho seriálu a zúčastniť sa bitiek s Series ‚ ostatné hlavné postavy . Režim príbeh Hra umožňuje hráčom odomknúť tajné znaky tejto hry , ako je Killer Bee . Ak chcete odomknúť Killer Bee , hráč musí znovu prijať “ Sasuke vs Killer Bee “ bojovať ; ako to urobiť , hráč musí vykonať určité úlohy v hre . Pokyny dovolená 1

Začnite hru , a vyberte herné “ Story Mode “ .
2

Prejdite na Hokage sídla a hovoriť s Konohamaru . Bude úloha vám nájsť 37 prekliate bábiky roztrúsených po celej krajine . Obdržíte pokyny o nájdenie prekliate bábiky , ako budete hrať cez príbehovom móde hry .
3

bojovať a poraziť Sakura bábiku , keď žiadal , aby tak urobili . Potom, čo porazil bábiku , opustiť dedinu obdržať list adresovaný na Tsunade .
4

Späť na sídla Hokage , aby doručiť list Tsunade . Akonáhle list nezaujme , bude “ Sasuke vs Killer Bee “ boj prebiehať , s vami v kontrole Sasuke .
5

Použite svoj ​​“ Chakra Dash “ manéver a po nej s combo toľkokrát , koľkokrát , ako môžete poraziť Killer Bee . Vzhľadom k tomu , Killer Bee neútočí často , získate navrch tým , že zostanete agresívne .

Pridaj komentár