Ako zbierať S & H zelená pečiatky

jadro amerického života pre veľa z 20. storočia , S & H Green Známky boli lehotou kupóny . Zúčastnené obchodníci vydal známky pri nákupe iného tovaru . Spotrebitelia uložiť do pečiatky do zvláštnych S & H Green Stamp kníh . Známky a knihy známok , by mohli byť vymenené za tovar , vystupoval v S & H zelené pečiatka katalógu . Spotrebitelia si vymenili svoje známky na obchodných ovládané S & H Green Stamp výkupných stredísk , teda budovanie lojality zákazníkov . Hoci nebolo vydané roku 1981 , staré S & H Zelenej Známky a knihy sú stále veľmi zbierky , ako sú S & H Green Stamp Katalógy . Návod dovolená 1

Zbierať S & H Green Stamps tým , že nájde staré S & H Green pečiatok knihy . S & H Green Známka knihy boli navrhnuté tak , aby držať presne 1.200 pečiatky . Spotrebitelia olízal zadnej strane každého pečiatky a vložiť ho do prázdneho miesta v knihe . Každá stránka knihy bude držať 50 pečiatok .
2

Poznámka správne usporiadanie S & H Green známok v každej knihe . Známky prišiel v hodnotách 1 , 10 a 50. Jednotlivé stránky by mali obsahovať buď 50 “ 1 “ pečiatky , 5 “ 10 “ známky , alebo 1 “ 50 “ pečiatka . Stránky by mohli mať tiež kombinácia 1 je až 10 rokov .
3

Kupovať a predávať S & H Green pečiatok knihy na on – line aukčnej stránky , ako je eBay , a zberateľstvo miesta , ako je Ruby Lane ( pozri zoznam zdrojov ) . Spoločné emisná známka knihy z roku 1960 a 1970 predávať za $ 1 až 2 doláre za kus , s mnohými dispozícii v sadách . Pôvodný dôkaz o osvedčenie S & H môže predávať za $ 90 až 130 dolárov na Scripophily.com a iných podobných lokalít .
4

Nákup S & H Green Známka katalógy na on – line aukčnej stránky a garáže predaj . Katalógy všeobecne stojí len pár dolárov . S & H Green Známka katalógy sú výborné návody na populárnej spotrebiteľa cestovného z dávnych čias . Katalógy sú vybavené ilustrácie , opisy a ceny nábytku , spotrebičov , tretky … a dokonca aj výlety do Disneylandu

Pridaj komentár