Ako sa dostať na úroveň 150 v Buu je Fury

“ Dragon Ball Z “ bol jedným z najúspešnejších televíznych programov v roku 1990 . Jeho divoký úspech splodil desiatky videohier . “ Dragon Ball Z : Buu je Fury “ je hra na hrdinov ( RPG ) , v ktorej musíte riadiť tím niekoľkých bojovníkov , ako Goku , Vegeta a dokonca aj taveného Gogeta , aby sa zamedzilo Majin Buu a zachrániť planétu Zem . Musíte úroveň vyššie k zvýšeniu pevnosti a vyhnúť sa pádu v bitke . Pokyny dovolená 1

Boj každého nepriateľa , ktorý vidíte . Dostanete skúsenostné body , známy ako “ EXP “ , keď poraziť nepriateľa . Budete o úroveň vyššie , keď sa zobrazí požadované množstvo EXP . EXP je reprezentovaná modrým pruhom v hornej ľavej časti obrazovky . Ste dostali zodpovedajúce množstvo EXP sa o úroveň vyššie , keď bar je plný .
2

Vybavte svoje postavy s váženým oblečenie . Dostanete viac skúseností , keď poraziť nepriateľa . Ťažšie oblečenie , tým viac skúseností dostanete .
3

Poistka Goku a Vegeta alebo Goten a trenky dohromady , aby sa stal Gogeta a Gotenks resp . Obe postavy získajú skúsenosti pre porazenie nepriateľa , pretože každý pár bojuje spoločne , tavený v jednom novom tele .
4

Späť na miestach, ktoré majú slabé nepriateľov , alebo nepriateľov , ktoré vám poskytnú veľké množstvo skúseností , aby rýchlo získať úrovne . Po také miesto je pyramída oblasť .
5

Train tak dlho , ako ste schopní . Čím viac budete cvičiť , tým rýchlejšie dosiahnete svoj cieľ dosiahnuť úroveň 150 a ďalej .

Pridaj komentár