Pravidlá pre Yard šípky na vzdialenosti prsteňov

Yard šípky je vonkajšia trávnik hra pre dospelých i deti . Kým pôvodná verzia dvore šípky bola zakázaná v Spojených štátoch v dôsledku nebezpečných kovových koncov , nové verzie majú plastové konce , ktoré sú bezpečné pre celú rodinu . Potom, čo ste umiestnili krúžkov v správnej vzdialenosti , zvyšné pravidlá pre lodenice šípky sú ľahko pochopiteľné . Všeobecné pravidlá

Yard šípky je ideálny pre dvoch až štyroch hráčov . Cieľom hry je hodiť šípku a stlačte stred plastovým krúžkom . Môžete skóre tri body od pristátia svojho šípku kdekoľvek vo vnútri kruhu . Ak šípky hodený Vy a váš súper súši v kruhu svojej tri body vyrušilo a nikto skóre na tomto hodu . Môžete sa tiež skóre jeden bod tým , že hodí šípku , ktorá pristane najbližšie ku kruhu .
Ring Vzdialenosť

krúžok vzdialenosť by mala byť stanovená pred začiatkom hry . Nie sú tam žiadna tvrdá a rýchla pravidlá pre kruhové vzdialenosti , takže je to na tímy rozhodnúť , ako ďaleko od seba , nastaviť krúžky . Profesionálne yard šípky hráči , ktorí hrajú Jarts , iný názov pre lodenice šípky , set – up na krúžky vo vzdialenosti od seba 35 metrov . Môžete sa rozhodnúť použiť túto vzdialenosť, alebo si zvoliť vlastný na základe úrovne schopností jednotlivcov hranie hry .
Hre

Po krúžky sú set – up , hráči by mali stáť za krúžku na ich strane , a hádzať šípky pokútne k opačnému kruhu . Každý hráč hádže dve šípky na kruhu . Prvý tím získať 21 bodov , bez nad vyhráva hru . Keď vaše skóre dostane bližšie k 21 , budete musieť Strategize , aby sa ubezpečil vaše skóre je presne 21. Ak pôjdete cez 21 , budú vaše body odpočítané skôr než pridal.
Úvahy

kovaný a vážený plastové trávnikové šípky bol zakázaný v USA v decembri 1988 , a to z niekoľkých úmrtí , ku ktorým došlo v priebehu prehrávania yard šípky . Pre bezpečnosť spotrebného tovaru Komisia podporila yard šípky majiteľa zbaviť svoje súbory . Obchodníci teraz predávajú šípky s inzerovanú bezpečnejšie špičky , ktoré môžu byť prehrávané bez rizika zranenia . Rovnako ako u všetkých vonkajších hier , yard šípky by mala byť hraná s opatrnosťou , najmä v prípade detí , ktoré sa zúčastňujú hry .

Categories : hry

Pridaj komentár