Zábavné Islamské hry

hry môžu pomôcť ľuďom pána a nájsť informáciu , bez toho, aby sa zdalo , ako lekciu . Ako ľudia mnohých vyznaní a tradícií sa stal zvedavý islamu , hry môžu byť zahrnuté v dielni alebo osnov jednotky o islame , rôzne druhy a obmedziť nepozornosť . Pre moslimov islamskej hry ponúkajú spôsob , ako posilniť znalosti o uctievanie , teológie a histórie . Stolné hry

islamskej doskové hry Otestujte si svoje znalosti Koránu , ahdith a fiqh , a niektoré z nich sú pamäťové hry , ktoré zahŕňajú islamskej pojmy . Goodword , spoločnosť , ktorá ponúka islamskej stolové hry , knihy a audio a video nahrávky , má niekoľko hier na pomoc deťom dozvedieť sa o Koráne , modlitby , púte do Mekky a mešity architektúry . Goodword ponúka hry v angličtine , dánčine , arabčine a Malay . Kalimaat , hra produkoval Baba Ali hry , testuje schopnosť interpretovať stopy , ktoré ponúka spoluhráči a pamäti . To je slovo , hádanky , vrátane islamských pojmov a bežnými slovami .
Online hry

Webové stránky určené pre moslimské rodiny majú niekedy hry pre deti . Patrí medzi ne hry , ktoré pomáhajú deťom naučiť arabskú abecedu a slovnú zásobu a Word Scramble a pamäťové hry zahŕňajúce islamskej pojmy a objekty . Islamský ihrisko ponúka Arabská abeceda hier a islamský kvíz . Hráme si a učíme ponúka aktivity , hry a hádanky založené na šiitskej učenia . Islamský arabský ponúka hry , naučiť arabskú abecedu a geografiu a kultúru krajín s moslimskou väčšinou . Táto stránka je písaná v turečtine a angličtine . Doména islamu ponúkne hry učiť arabský slovník , Korán a tradičné islamské prosby .
Počítačové hry

islamskej počítačové hry sa môže skladať z tradičnej arkádovej hry s moslimom znaky , je navrhnutý tak , aby učiť islamskej pojmy , alebo oboje . Jemné Media Group ponúka hru na základe jeho filme “ Bájky o Bah Ya Bah . “ Bah Ya Bah aktivity Center možnostiam stravovania postavy z príbehov , a posilňuje morálku učil vo filme . Znalosti Builder , hra Soundvision , je kvíz s viac ako 1500 otázok o Koráne , života proroka Mohameda a geografii a histórii krajín s moslimskou väčšinou . Abu Saleh je Soundvision pasáž – štýl hry . Hráč musí dostať okolo prekážok a nepriateľov k uctievaniu a dozvedieť sa viac o islame postupovať cez úrovne .
Prispôsobenie hry vyučovať islam

Učitelia v islamskom víkend a plné úväzok školy tiež prispôsobiť neislámské hry učiť islamskej slová a pojmy . To pridáva vzdelávacie prvok hry , ich triedy môžu byť oboznámení s , alebo im pomáha prispôsobiť hru pre koncepciu alebo osnov jednotky môžu byť výučby . Moslimské skupiny na strán môže tiež zahŕňať islamskej pojmy a koncepty v spoločenské hry , ako je napríklad Charades alebo dvadsať otázok.

Categories : hry

Pridaj komentár