Ako vyplniť vrtuľníka prácu v Grand Theft Auto Vice City

V PS2 videohre “ Grand Theft Auto Vice City “ budete hrať ako kriminálnik sa snažia budovať ilegálne ríšu tým , že spomaľuje prácu si cestu až na organizovaný zločin potravinového reťazca . Existuje niekoľko pracovných miest v priebehu hry , že ste pilotáže rôzne typy vozidiel , ako je napríklad práca vrtuľníka , kde budete mať kontrolu nad malou diaľkové ovládanie vrtuľníka . Môžete ľahko dokončiť túto ťažkú ​​úlohu plánovať dopredu a dokončenie cieľov v logickom poradí . Pokyny dovolená 1

prechádzajte na stavenisku kedykoľvek po dokončení úlohy golfové ihrisko a stojí v žiariace ružovej kruhu . Pozrite sa na cut – scény , ktoré sa potom vyskytujú ako politik menom Avery sa vás spýta , zasadiť bomby v budove súper je .
2

Beh na juh na ulici po tom , čo končí cut – scény a dostať do auta s žiariace šípkou nad ním začať pracovať .
3

Presuňte diaľkové ovládanie vrtuľníka stlačením tlačidla “ R2 “ a “ L2 “ Tlačidlá regulátor odbočiť vpravo alebo vľavo a potom zatlačte dopredu na hlavný smerové tyč pohybovať rovno . Stlačte “ trojuholník “ opakovane tlačidlo pre prechod do vyššej vo vzduchu .
4

Hover s vrtuľníkom nad jedným zo štyroch bômb na parkovisku , aby si ju vyzdvihnúť a potom letieť cez do budovy na východ . Choď hore po schodoch do horného poschodia a zhodiť bombu do nádoby , ktorá má ružový kruh okolo neho .
5

Späť na parkovisku a zoberte druhú bombu . Odneste ju do tretieho poschodia a pusť ho v žiariace kanistri .
6

Opakujte tento proces sa v posledných dvoch bômb , pád je preč na druhú a potom na prvom poschodí . Drop off všetky štyri bomby do 7 minút dokončiť prácu a dostať zaplatené 1000 dolárov .

Pridaj komentár