Začiatočník Ripstik triky

Ripstik je Caster dosky . Je postavený podobný skateboarde , ale má dva pohyblivé konca a jazdy na dvoch kolesách namiesto štyroch . K pohonu sa dopredu na tabuľu , stačí otáčať telom . Tento zvrat pohyb vám umožní zostať na palube , bez toho sa dotknete zeme a umožní vám ísť do kopca , rovnako ako dole . Ripstik cítia podobne ako jazda na snowboarde , a môžete sa naučiť vykonávať mnoho trikov pri jazde . Ručné

Manuál je jedným z najzákladnejších trikov , ktoré sa možno naučiť hrať na Ripstik . Ak chcete vykonať manuálne, začnite tým , že jede vaše rady . Pre návodu nosa , budete chcieť , aby posuňte prednú nohu čo najbližšie k okraju prednej strane dosky , ako je to možné . Majte na koni a pomaly presúvať svoju váhu na prednej strane . Potom, čo ste sa presunul svoju váhu , zadnej dosky by sa mal zvýšiť . Nedovoľte , aby predné koniec dosky ťahať , pretože to spôsobí , že budete padať . Použite svoje ruky udržať rovnováhu . Zadná manuál je rovnaký až na to , posunúť svoju váhu na zadnej strane dosky . Nechajte prednej časti Ripstik stúpať .
Hang 10

Hang 10 je ďalší spoločný začiatočník trik pre Ripstik . Ak chcete vykonať Hang 10 , jazdiť na Ripstik a získať nejakú rýchlosť . Zasuňte prednú nohu blízko k prednej časti dosky . Nie úplne prejsť na okraj . Rýchlo umiestnite zadnú nohu za svoje predné nohy tak , že sú obaja na prednej časti dosky . To je Hang 10. Uistite sa , že budete mať svoje paže do strán pre rovnováhu , a nie presúvať svoju váhu dopredu , pretože to vám bude padať dopredu .
Ollie

Ollie bol vyrobený populárny skateboardistov , ale to možno ľahko vykonať na Ripstik . Stojan na doske s vašou zadné nohy čo najbližšie k okraju , ako je to možné . Crouch sa cez palubu a posunúť svoju váhu na zadnú nohu . Váš zadná noha bude kopať do dosky , zatiaľ čo vaše predná noha sa pohybuje dopredu a prichádza s doskou . Mali by ste sa presunúť svoju váhu dopredu v skoku pohybu . Celá doska sa prísť s nohami . Zasuňte prednú nohu späť na palubu a absorbovať vplyv skoku .

Pridaj komentár