Ako otvoriť Collassal brána na Final Fantasy XII

“ Final Fantasy XII “ je hra na hrdinov produkoval Square Enix pre konzolu PlayStation 2. Hráči si vybrať , ktorý charakter hrať a bojovať po celej krajine Ivalice v snahe zničiť Archadian ríši . Cestou sa hráč musí prechádzať oblasť Feywood sa dostať do starobylého mesta Giruvegan . Kolos brána je vjazd do mesta . Pokyny dovolená 1

Sledujte juhovýchodnej cestu od vchodu do chodníka Ukradnuté pravdy . Hľadať na východe k urne s mapou Feywood . Choďte do staroveku Konci . Uložte si hru . Juh boja podľa potreby . Vezmite na juh exit voňajúce Glade . Poraziť šéfa monštier .
2

Pokračujte na juh od voňajúce Glade na bielu mágiu objatí . Prechádzka pozdĺž východnej stene nájsť inú urnu . Vezmite Feywood sviečku z urny . Poznámka miesta , ktoré boli skryté na mape sú teraz viditeľné na sviečku . Nájdite štyri hviezda – formoval stavby , svätyne stratených . Choďte do jednej zo svätýň a pozerať sa na zem pre Feywood Glyph .

Stojan na glyfy a presuňte pohľad okolo svätyne hľadá pre oblasti s príjemnou scénu miesto hmly .
< Br > Sims 3

Prejdite si ilúziu príjemného scény . Pokračujte rovno na ďalšie svätyne . Stojan na glyfy a pokračujte cez ďalšie ilúziu . Tento postup opakujte až tretí ilúzie . Poznámka : tri červené “ 1 “ na mape . Ukončite tretej ilúzie The Edge of Reason .
4

Pozrite sa na päť svätýň v The Edge of Reason . Opakujte prechádza tromi ilúzií . Skontrolujte bránu ako opustenie tretej ilúziu . Privolajte Belias . Kliknite na bránu . Vyberte si druhú možnosť a brána sa otvorí .

Pridaj komentár