Cheaty na Star Wars Battlefront 1

Zatiaľ čo niektoré cheat kódy získať ďalšie mince , odomknúť skryté jaskyne a poskytujú nekonečné životy , Star Wars Battlefront pre Playstation 2 je jednoduchý akčný /strieľačka , ktorá nemá využitie pre také triviálne predmety , zvlášť keď je tu galaxie plné planét dobyť . Zabíjanie Jedi

Killing Jedi a Sith môže byť ťažké , ale nie je to nemožné . Skúste pristátie lode priamo na bojovníka , ktorý ho okamžite zničiť . Môžete tiež strieľať s AT – AT delostrelectva , ktoré sa zabiť , alebo použiť sprej z tejto munície prinútiť , aby zísť z okraja vyvýšenej plošiny . Budú respawn , ale to pomôže zabezpečiť zvyšok jednotku času sa vysporiadať s normálnymi bojovníkmi .
Instant Action

V režime okamžitej akcii si môžete vybrať éru , buď Klonové vojny alebo galaktickej občianskej vojny , a hrať bitky na planétach z tejto ságy . Ak chcete odomknúť všetky mapy pre okamžité akciu , bez ohľadu na obdobie , stlačte štvorec , kruh , štvorec , kruh . Môžete tiež stlačiť štvorec , trojuholník , štvorec , trojuholník odomknúť všetky hrateľné máp a kampaní , bez ohľadu na doby ste vybrali .
Ewok Status

Z úvodná obrazovka , vyberte možnosť Vytvoriť profil . Zadajte JUB JUB ako názov profilu . Hrateľných postáv potom bude čo najkratšie Ewokov . To nefunguje v osobe prvého módu. Avšak , budete stále všimnete nejaké postavy helmu plávajúca záhadne vo vzduchu nad charakteru .

Pridaj komentár