Čo potrebujete sa dostať Mod pre PS2

? Majitelia PS2 majú niekoľko metód k dispozícii pre ne zmeniť svoj ​​herný systém . Môžu si vybrať medzi niekoľkými rôznymi čipmi pre hard – mod , alebo sa rozhodnúť pre soft – mod miesto . Modifikovaná PS2 poskytuje užívateľom viac funkcií pre prehrávanie , než štandardné PS2 . Napríklad , po mod , môžu užívatelia prehrávať importované PS2 hry , ktoré by inak spustiť na svojom systéme . Úprava PS2 je legálna v Spojených štátoch ; Avšak , pirátstvo hier nie je . Swap Magic Soft – Mod

Swap Magic je disk , ktorý umožňuje používateľom hrať zahraničný dovoz , záložné kópie hier a ďalšie digitálne médiá na DVD – R alebo CD – R . Swap Magic je potrebné mäkkým mod PS2 úspešne . To je legálne v Spojených štátoch na základe zákona Digital Millennium Copyright .
PS2 Flip Top Cover alebo Čarovná spínač pre Soft – Mod

Okrem Swap Magic , PS2 majiteľ hľadá mäkkým mod jeho systém bude potrebovať buď PS2 Flip Top kryt alebo Kúzelná Prepnúť na dokončenie mäkký – mod balíček . Každá z týchto nástrojov umožňuje používateľom hrať zahraničný dovoz alebo záložné kópie svojich hier bez otvorenia PS2 systém , a tým zachovať neporušený záruky .
Memor32

Alternatívna soft – mod na Swap Magic je Memor32 , pamäťová karta , ktorá šetrí PS2 herné súbory . Táto pamäťová karta sa pripojí k PS2 a PC cez USB kábel . Via inštalácie systému BIOS vydané Memonto , funkcie Memor32 ako mod – čipu bez nutnosti otvoriť PS2 .
Mod – Chip pre Hard – Mod

ste sa rozhodli pre pevný – mod PS2 , budete potrebovať mod – čip . Existuje mnoho rôznych mod – čipy sú k dispozícii pre PS2 ; Niektoré populárne tie patria DMS3 a Magic3.1 No Swap . Všimnite si , že otvorenie PS2 ruší platnosť záruky a vy budete musieť spájkovacie zariadenia alebo mať prístup k počítaču opravovni , ktorá bude spájkovacia mod – čip do PS2 .

Pridaj komentár