Ako opraviť staré PS2 , ktorý hovorí , chyby čítanie disku

Playstation 2 hry a DVD všetky obsahujú iné kódovanie , a niektoré sú ťažšie pre laserové konzoly čítať ako ostatní . Hry s modrým diskom sú známe pre tento konkrétny problém . Systémy budú bojovať s ešte rozpoznanie hry a hrať je ešte ťažšie . Systémy sú otvorené na dosiahnutie úrovne hrateľnosti pre disky , ktoré prinášajú obrazovku chyba čítania disku , a niektoré časti je potrebné nazerať at.Things budete potrebovať
skrutkovače hlavy Philips
plochý skrutkovač
klenotníctvo skrutkovač
Môže stlačeného vzduchu
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

odložte všetky doplnky k systému ako sieťový adaptér . Na spodnej strane systému , tam sú 4 gumové nožičky a 6 karty štvorcových . Odstráňte ich pomocou plochého skrutkovača .
2

Použite PHILIPS skrutkovač vrátiť späť 10 skrutky pod gumou , ktorá bola len odstránená . Vezmite spodný kryt a flip systém rightside hore .
3

Posuňte horný kryt systému . S klenotnícku skrutkovača odstráňte štyri skrutky , ktoré držia kryt nakladacieho zásobníka . Posuňte kryt .
4

sprej stlačený vzduch do systému , a to najmä u laserov . Nestriekajte lasery priamo .
5

Zapnite systém a stlačte tlačidlo pre vysunutie . Tým sa otvorí väčší systémovej lište pre čistenie . Spray túto oblasť . Akonáhle sa prach je preč , zostavte systém .

Pridaj komentár