Ako vyčistiť PS2 Disc

PlayStation 2 ( PS2 ) je herná konzola vyrábané spoločnosťou Sony . Poruchy s PS2 disky sú zvyčajne kvôli škvrnám a poškriabaniu . Škrabance spôsobí , že laser , ktorý číta informácie o diskoch lámať . Ak je disk silne poškriabaný , bude konzola PlayStation 2 nie je schopný čítať dáta properly.Things budete potrebovať
mäkkou handričkou alebo uterákom
zubná pasta
klipart Zobraziť ďalšie inštrukcie

1

Odstráňte nečistoty , prach a škvrny z disku . Disk čistite mäkkou handričkou alebo handričkou v back – a – ďalej pohyb od stredu k vonkajším okrajom . Neutierajte disk kruhovým pohybom , alebo položte prst na povrchu disku .
2

Skontrolujte disk , akonáhle je vyčistiť . Úlomky a škvŕn vady sú menej pravdepodobné , že spôsobí vážne poškodenie disku , takže vaša hra by mala fungovať správne potom, čo ste zotrite prach a nečistoty .
3

Uveďte škrabance na disku , ak je disk stále nefunguje . Škrabance môžu objaviť kdekoľvek na disku , a to najmä na vonkajších okrajoch . Zamerajte sa na oblasti , ktoré majú hlboké škrabance ; to spôsobiť viac chýb ako malých odrenín a škrabancov .
4

Naneste malé množstvo zubnej pasty na škrabance na vašom disku . Použite mäkký uterák alebo kus látky trieť pastu na škrabance na disku . Poľský opatrne krúživým pohybom po dĺžke poškriabaniu .
5

Opláchnite disk s vlažnou vodou . Vysušte otretím mäkkou handričkou alebo čistou handričkou . Uistite sa , že disk je suché a nie je prebytok pasta na to , ako si to vyskúšať vo vašom systéme .

Pridaj komentár