Ako naprogramovať Mindstorm roboty

Lego Mindstorms roboty môžu byť naprogramované tak , aby vykonávať širokú škálu úloh , v závislosti na modeli , ktorý máte – a tam sú rôzne modely a rôzne spôsoby programovania . Niektoré programy sú jednoduché príkazy dva – krok , zatiaľ čo ostatné sú veľmi pokročilých . V Mindstorms roboty získali tak po ktoré ľudia písali knihy o nich , a dokonca vymysleli svoje vlastné programy , ktoré umožňujú ich roboti robiť to , čo ostatní to roboti nemôžu do.Things budete potrebovať
Kompletne zostavený Mindstorms robot
LabVIEW Toolkit pre Mindstorms
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Zostavte si Lego Mindstorms robota . To je asi najťažší krok , ale ak čítate tento , ste už dokončili montáž a pracujete na programe .
2

Stiahnite LabVIEW Toolkit pre Lego Mindstorms ( odkaz je v nižšie uvedené zdroje ) . Predtým , než máte možnosť si stiahnuť program , musíte vyplniť formulár , ktorý obsahuje vaše prihlasovacie meno a heslo a ďalšie osobné informácie . Budete musieť určiť , ktorý operačný systém má váš počítač a budete vedení k stiahnutiu kompatibilného LabVIEW Toolkit .
3

Nainštalujte LabVIEW Toolkit v počítači a otvorte ho . LabVIEW Toolkit je dodávaný so štyrmi jednoduchými inštrukciami programu dostať ste začali , ale môžete si stiahnuť ďalšie programy , ktoré pracujú pre konkrétne robota na stránkach Lego Mindstorms .
4

Použitie dvojfázový Spike “ crawl “ Program ako odkaz , budete kliknite na “ Move “ bloku ( prvý blok na ľavej časti obrazovky ) a pretiahnite ho do polohy “ Štart “ v pracovnej oblasti ( pravej tabla ) .

5

Nastavte dobu piatich sekúnd na spodnom paneli a kliknite na “ Stiahnuť a spustiť “ tlačidlo na regulátora v pravom dolnom časti pracovnej plochy . To vám umožní stiahnuť program na USB flash disku alebo prenos programu cez USB kábel .
6

Vložte flash disk alebo USB kábel do USB portu na Mindstorms robota , aby mohol program byť inštalované .
7

Zapnite robota a sledovať ho presunúť .

Pridaj komentár