Problémy sa okno ATC ​​Flight Simulator

Microsoft “ Flight Simulator X “ je realistický letecký hra pre PC , ktorý sa snaží obnoviť toľko aspektov lietania skutočné lietadlo , ako je to možné . Jednou z najdôležitejších súčastí každého lietadla je jeho riadenie letovej prevádzky ( ATC ) okno . Okno odovzdáva dôležité informácie o lete , ktoré vám umožní bezpečne pristáť a vyhnúť sa kolízii s inými lietadlami , zatiaľ čo vo vzduchu , čo je obzvlášť dôležité , ak hráte multiplayer rokmi . Pokyny dovolená 1

Restart “ Flight Simulator X. “ Môže dôjsť k súbory a závady v rámci hry z rôznych dôvodov . Ak sa jedna dôjde , zvyčajne reštartovať hru a prekladanie svoje letové informácie sa opraviť prípadné chyby v okne ATC .
2

Kliknite na tlačidlo “ Push to talk “ možnosť z “ Voice “ Možnosti pri lietaní s ostatnými pilotmi . Jedna obyčajná chyba ľudí s oknom ATC , keď robíte pre viac letov je , že nemôže správne komunikovať s ostatnými pilotmi . Kliknutím na tlačidlo “ Push to talk “ tlačidlo umožňuje priradiť konkrétne kľúče , ktoré musia byť stlačené kedykoľvek budete chcieť odovzdávať informácie do okna .
3

preinštalovať všetky add – on balení , ako je radarový kontakt . Tieto sady pridať nové komponenty , ktoré môžu byť niekedy závada alebo rušiť rozhrania hry , vrátane okne riadenia letovej prevádzky . Ak add – on nekomunikuje s hrou jasne , budete musieť odstrániť add – on úplne z vašej hry .

Pridaj komentár