Ako meditovať v The Sims 3

V “ The Sims 3 : World Adventures , “ Prvý datadisk pre “ The Sims 3 “ pre PC , mnoho nových zručností sú k dispozícii pre Sims učiť . Jedna taká zručnosť je zručnosť bojových umení . Rovnako ako u všetkých zručností , zvyšovanie schopnosti bojových umení priznáva ďalšie bonusy na svojej postave , ako napríklad schopnosť meditovať . Tým , že premýšľa , váš Sim môže zbaviť negatívnych bonusov , ktorú budúcich období ; môže tiež zvýšiť svoju Fun štatistiku . Všetky Sims sú schopní sa učiť zručnosti bojových umení a môžu meditovať , keď splnia určité požiadavky . Návod dovolená 1

spustení “ The Sims 3 : World Adventures “ a vyberte Simíka .
2

Kliknite na ľubovoľnom telefónu na vašom pozemku . Zvoľte „Ďalší“ a potom “ Cestovanie “ .
3

Vyberte “ Shang Simla , Čína “ zo zoznamu na ľavej strane obrazovky . Kliknite začiarknutie sa nachádza na pravej strane obrazovky . Výlet stojí 1300 Simoleons , a váš Sim bude cestovať do Číny okamžite .
4

Cesta do Phoenixu akadémie bojových umení .
5

Kliknite na niektorý z výcvikových figurín nachádza sa mimo akadémii . Kliknite na “ prax “ začať zvyšovať svoje bojových umení zručnosti . Keď sa modrý pruh nad vašou SIM hlavou je plný , bude mu získať jeden bod v zručnosti bojových umení . Pokračujte trénovať , kým váš Simík získa dve Bojové umenia skill body, čo váš Sim cvičiť s doskami .
6

Cesta do General Store v Shang Simla , Čína . Kúpte si rady Breaker tovar za 500 Simoleons . Táto položka umožňuje váš Sim cvičiť bojové umenia doma lámanie dosiek .
7

Kliknite na akomkoľvek telefónu v Číne . Vyberte “ Návrat domov “ sa vrátiť Sim späť do svojho domu .
8

Kliknite na tlačidlo “ Kúpiť“ sa nachádza v ľavom dolnom rohu obrazovky a kliknite na “ inventári rodiny “ ikona , ktorá je obrázok kartónovej krabice .
9

Kliknite na fóra Breaker položku . Umiestnite ju v každom otvorenom priestore na SIM je veľa .
10

Kliknite na Breaker Board a vyberte možnosť “ praxe . “ Vyberte “ penová doska “ voľba. Tvrdšie dosky môžu poškodiť vaše SIM karta v ruke , takže ho nemôže praktizovať po dobu troch hodín . Avšak , penová doska nikdy zraní svojho Simíka , aj keď to trvá dlhšie , aby získali zručnosti bod s ním . Vlak na penové doske , kým váš Simík získa päť bojových umení bodov skúseností , na ktorom mieste sa môžete meditovať .
11

Kliknite na SIM . Zvoľte “ meditovať “ z menu začať meditovať . Sim môže meditovať v každej oblasti tak dlho , ako je tu priestor .
12

Kliknite na “ Meditácia “ ikona v ľavom hornom rohu obrazovky sa zastaviť meditácii .

Pridaj komentár