Interaktívne časť tela hry

Väčšina ľudí učiť svoje deti o častí tela začína v ranom detstve . Je to prirodzené , že rodičia ukázať dieťa nos alebo oči , make up hry a piesne ako “ brady chopper “ alebo “ 10 malé prsty . “ Ako deti rastú , predškolské časti tela hry umožňujú deťom objavovať svoje telo a naučiť sa názvy menej známych častí . Učitelia môžu ľahko integrovať ďalšie vzdelávacie príležitosti do hry, ako je počítanie alebo farby . Klasické hry

Hoci väčšina z týchto hier sú zamerané na predškolské a ranej elementárne veku detí , môžete si ich prispôsobiť pre staršie deti tým, že je o niečo zložitejšia . Skúste použiť zložitejšie časti tela , alebo dokonca kostrové štruktúry alebo anatómii . Pre novú rotácie na klasickej hudobnej stoličky hry priradiť jedno štvorcové podložky alebo kus kartónu , aby každé dieťa , a usporiadať ich náhodne v celej miestnosti . Poučte každému dieťaťu postaviť na námestí pri spustení hudby . Výzva niekoľkými rôznymi spôsobmi , ako je preliezanie , poskakovanie alebo skákanie . Keď sa naladíte zastaví , deti musia postrčiť späť do svojej námestia a dať svoje ruky na časti tela , budete volať .
< P > vložte novú rotácie na klasickej piesne “ Hlava , ramená , kolená , rúk a nôh “ , tým , že žiada deti pomenovať časti tela a písanie je na palube . Obsahovať viac obskurní diely, ako napríklad necht , koleno alebo viečka . Nechajte deti voliť štyri obľúbené časti tela a znovu vytvoriť pieseň s použitím týchto dielov, spievať stále rýchlejšie a rýchlejšie , a pozerať sa na ne sa snažia umiestniť svoje ruky na pravej časti v čase s hudbou .
New Obľúbené

Prehrať body part kocky podľa zistení alebo robiť veľkú kocku a posielanie obrázkov z rôznych častí tela na neho . Deti sa striedajú vrhol kocky , ktorý sa dotýka častí tela vyobrazenia na kocke .
< P > Výrez obrys dieťaťa z plsti , ako aj rôzne farebné verzie častí tela dieťaťa , ako sú paže , nohy a ruky . Pripojiť suchý zips na obrysu vedľa časti tela . Zaveste figuríny na stenu a umiestniť častí tela na stôl na druhom konci miestnosti . Vyberte deti jeden po druhom, aby “ pin časti tela na dieťa . “ Keď je ich meno s názvom , musí bežať do tabuľky , uchopiť časť tela a rýchlo pripevniť ju na správne časti figuríny . Ak ste vykonali dva obrysy a sady dielov , by to urobiť veľký relé činnosť pre tímy študentov .
< P > Prehrať eliminačný hru tým , že pokyn všetci vstať a potom si vyberie jedno dieťa a menovať jedného zo svojich vlastností týchto ako “ hnedé vlasy “ , “ pehy na nose “ alebo “ modrými očami . “ Deti , ktoré nezdieľajú tento atribút musí sadnúť , zatiaľ čo ostatné zostanú stáť .

Pridaj komentár