Ako hrať Skunk a sprej

Skunk a Spray je dynamická vonkajšie alebo vnútorné hra , hrať sa s deťmi akéhokoľvek veku . Podporuje tímovú prácu a zároveň podporovať využívanie rôznych zmyslov a počúvania . Môžete sa tiež premeniť v prírodnej lekcie s minimálnym úsilím . Pomocou tejto hry na daždivý deň , alebo na večierku deti ‚ sa zabavia pri čakaní na každého, aby sa dospelo . Budete mať veľa zábavy striedali Byť vedúci skunk a postrekovače . Návod
Stránka 1

Rozdeľte skupinu do tímov po dvoch . Každý tím bude mať skunk “ hlavu “ a skunk “ sprej “ . Postrekovač dostane pásku a zaťal do ponožky . Hlava môže dať podrobný návod k postrekovaču o tom , čo robiť , kam ísť , a keď striekať tým , že vrhne ponožku v určitom smere .
2

Uvoľnite skunky . Cieľom je zasiahnuť iné skunky s postrekom. Avšak, pretože hlava môže poskytnúť len pokyny , zatiaľ čo so zaviazanými očami postrekovač robí hádzanie , jasná komunikácia je životne dôležité, aby zaisťovacie iné skunky .
3

Mať každý skunk načítať iba svoje vlastné ponožky ( sprej ) zakaždým , keď sú vyhodení . Tým sa zabráni hráčov z hromadenia “ spreje “ , a tiež núti tímy , aby úzko spolupracovali s cieľom získať ponožky potom, čo sú vyhodení .
4

Čas hry v krokoch po 5 alebo 10 minút . Budete prekvapení, ako dlho to vyzerá, keď so zaviazanými očami , a v závislosti na smeroch päť – rok – starý , aby sa zabránilo dostať hit s ponožkami . Po každom období , nech hráči prepínanie rolí , alebo dokonca partnermi , pokiaľ si to želajú . Môžete si všimnúť , že ich komunikačné schopnosti výrazne zlepší sa každé kolo .
5

Ukončiť hru s “ otvorenou striekacou “ kolesá . To je, keď si každý rozprašovač sprej s akýmkoľvek nevyzdvihnuté ponožkou . To ups úroveň energie okamžite a dáva jasnú výhodu pre tímy , ktoré efektívne a podrobne spolu navzájom komunikujú , aby sa chytiť a hodiť ponožky ležať na zemi .

Pridaj komentár