Ako Grip Compound Bow

kladkový luk nie je nutne jednoduché lukostreľba nástroj . Jedná sa o modernizovaný luk , ktorý používa trochu zložitý systém pák a kladiek , aby sa luk prácu . Zložené luky môžu posielať šípky ďalej a rýchlejšie , pretože sú tvrdšie ako ostatné typy lukov , ako dlhé luky a nespoliehajte na sile lukostrelcov strieľať šíp . Ako lukostrelec gripy jeho kladkový luk značne závisí úspech jeho shot.Things budete potrebovať klipart kladkový luk
Arrow
Zobraziť ďalšie inštrukcie
Stránka 1

Podržte luk rukoväť s ľavou rukou , ak ste pravák , a zvrátiť to , ak ste ľavák . Udržujte svoj postoj otvorený pohybovať jednou nohou mierne dopredu a vaše nohy na šírku ramien .
2

Vyhľadajte uchopenie šípky , ktorá by mala mať slučku v nej , s rukou , ktorá nedrží luk . Hoď svoj ​​ukazovák cez túto slučku a položte palec na druhej strane slučky . Váš malíček by nemali byť používané na uchopenie luku , ale váš ukazovák , prostredník a prstenník by sa zoradia vedľa seba . Nastavte svoju ruku tak , že mäsitá časť palcom svalu tlačí proti zovretiu šípky .
3

Umiestnite svoj ​​luk ruku na strane čela priamo pod , kde sa šípka pretína s ním . Väčšina luky majú podložky umiestnené tam dlani . Grip luk s palcom a časť vášho ukazováka , ktorý je najbližšie palcom . Relax ostatnými prstami . Vaša luk paže by mala byť uvoľnená a vaše rameno v pozícii, ktorá sa cíti prirodzene .

Pridaj komentár