Ako pridať Príroda Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator je otvorená platforma , ktorá je ľahko rozšíriteľná užívateľom . Jeden spôsob , ako to urobiť , je tým , že pridá nové scenérie . Predvolené scenérie , ktorá prichádza s simulátore nie je vždy tak podrobná ako jeden mohol páčiť , najmä pre menej známych miestach . Avšak , tam sú tisíce scenérie balíčkov , ktoré možno ľahko nainštalovať do vášho simulátora . Niektoré z týchto scenérie súborov sú komerčne vyrába a predáva za účelom dosiahnutia zisku . Mnoho iní sú vytvorené fanatikov a sú distribuované cez internet zadarmo . Môžete byť príjemne prekvapení kvalitou niektoré lepšie freeware scenérie . Možnosti sú obmedzené len na množstvo trpezlivosti máte pre hľadanie na webe . Niekde tam vonku je to pravé scenérie pre you.Things budete potrebovať
Microsoft Flight Simulator ( akákoľvek novšia verzia )
vysokorýchlostné pripojenie k internetu
Zobraziť ďalšie inštrukcie

1

Nájdite súbor , scenérie , ktoré by ste chceli pridať do svojho simulátora . Existuje veľa webových stránok , kde sú k dispozícii freeware lietadla . Uistite sa , že krajina si stiahnete je kompatibilný s vašou verziou Flight Simulator ( pozri nižšie uvedené zdroje ) .
2

Rozbaľte komprimovaný súbor na váš pevný disk .
3

Skontrolujte obsah súboru . V niektorých prípadoch , inštalácia appletu je súčasťou , a všetko , čo potrebujete urobiť , je spustiť . V ostatných prípadoch je nutné nainštalovať súbor ručne . Zvyčajne je “ readme “ súbor , ktorý vysvetľuje postup inštalácie . Je ak je potrebné ručné inštalácie , a potom pokračujte ďalej .
4

Prečítajte si súbor „ReadMe “ na krajinu , ktorý ste stiahli . Zvyčajne , všetky súbory budú už byť usporiadané do jednej zložky nesúce názov Krajina je . Táto zložka môže obsahovať podpriečinky , ktoré sú už usporiadané , ako by mali byť . Avšak , občas , scenérie sada s nezvyčajnými funkciami môže vyžadovať ďalšie kroky . “ Readme “ by mala pokrývať to .
5

Presuňte priečinok s názvom Krajina je do zložky “ Addon Scenery “ v hlavnom adresári vašej inštalácie Flight Simulator .
6

Spustiť Flight Simulator a vyberte možnosť “ Scenery Library “ z menu “ Nastavenie “ . Nová ponuka sa objaví , zoznam aktuálne nainštalovanú scenérie v simulátore .
7

Kliknite na tlačidlo “ Pridať priestoru “ . Objaví sa nové okno , ktoré ukazuje štruktúru súboru inštalácie Flight Simulator .
8

Prezrite si štruktúru súborov nájsť nové scenérie ste práve nainštalovali . Malo by byť v priečinku “ Addon Scenery “ , ak ste boli nasledujúcich pokynov .
9

Zvýraznite nový scenérie súbor , a názov a umiestnenie by sa mala objaviť v dolnej časti okna .

10

Zaškrtnite políčko pre “ Použite túto krajinu priamo “ namiesto “ Cache túto krajinu . “
11

Kliknutím na tlačidlo “ OK “ v dolnej časti okna sa použiť zmeny . Váš nový scenérie by mal byť teraz nainštalovaný a pracuje .

Pridaj komentár