Ako na ihrisku v MLB 2010

“ MLB 10 : The Show “ je súčasťou série baseballové simulácia , hry , videá vydala spoločnosť Sony Computer Entertainment začína v roku 1997 ako hry Sony , že je hrateľná len na ich platformy : PlayStation 2 , PlayStation . 3 a PlayStation Portable . Hra umožňuje hráčovi prevziať úlohu ich obľúbených Major League Baseball hráčov a tímov a dokonca vytvoriť vlastný prehrávač , ktorý môže vzniknúť po malých ligách a stať sa superstar hráč . Hráči môžu buď stáť postavenia hráčov a džbány . Ak chcete úspešne ihrisku v “ MLB 10 : The Show , “ musíte sa naučiť rôzne typy ihrísk k dispozícii , ako na ihrisku loptu as rôznymi rýchlosťami a accuracy.Things budete potrebovať
PlayStation platformy ( PS2 , PS3 alebo PSP )
“ MLB 10 : The Show “ videohra
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

pitching kontroly . Štyri tlačidlá regulátor – “ X “ , “ O “ , “ trojuholník “ a “ námestie“ – kontrola toho , čo rozteč je vyvolaná . Stlačte tlačidlo “ X “ je schopný hodiť džbánu je najlepšie ihrisko ; Vyberte “ O “ hodiť džbánu druhým najlepším ihrisko ; Zvoľte “ trojuholník “ pre hurler budúci – najlepšie stúpanie a stlačte tlačidlo „námestie “ na džbánu najmenej úspešné ihrisku ( nie všetky džbány môžu hodiť štyri ihriská ) . Fox príklad , výkon nadhadzovač môže mať štyri šev fastball priradená “ X “ ; dva – šev fastball pridelený “ O “ ; posuvník priradená “ trojuholník “ a curveball priradená “ námestí “ . Skontrolujte prístroj , ktorý sa zobrazí schopnosť džbánu je hodiť konkrétny ihrisko .
2

Kliknutím na tlačidlo “ L “ a na tlačidlo “ X “ zároveň na ihrisku , a kliknite na “ L “ a “ O “ spoločne vydať úmyselné chôdze , v prípade potreby , v závislosti na hernej stratégii .
3

Vyberte ihrisko . Vezmite koša ; . Je návrh na ihrisku , rozhodnú hodiť inú stlačením príslušného tlačidla
4

Prezrite si cieľ , ktorý sa zobrazí na rukavice catcher , a rozhodnúť , či je to miesto , kam chcete hodiť rozteč ; V opačnom prípade , presuňte cieľ s joystickom na umiestnenie , ktoré chcete rozteč ísť .
5

Hoď ihrisko pomocou “ Classic “ spôsob doručenia . “ MLB 10 : The Show “ ponúka dva spôsoby , ako hádzať ihrisko . Stlačením tlačidla “ X “ a držte ho nastaviť úroveň výkonu na ihrisku – to je tradičný spôsob , ako hádzať ihrisko . Uvoľnite tlačidlo , akonáhle sa dostanete na požadovanú úroveň výkonu – to hodí ihrisko . Nezabudnite , že niektoré ihrísk , ako sú fastballs , by mala mať vyššie úrovne výkonu , zatiaľ čo off – rýchlosť stúpania , ako je zmena – up by nemal byť hodená tak ťažké .
6

Pitch pomocou “ Meter – štýl “ dodávky . Vykonajte výber na použitie tohto štýlu pitching pred spustením hry . Kliknite na “ Gameplay Settings “ pomocou tlačidla “ X “ . Vyberte “ Nastavenie prehrávača “ a kliknite na tlačidlo “ X. “ Prejdite nadol na “ Burzy rozhrania “ a zmeniť z “ klasického “ na “ Meter “ pohybom joysticku alebo smerové ovládacie prvky , stlačte tlačidlo “ X “ . Stlačením tlačidla “ trojuholník “ , kým sa nevrátite do akčná hra . Podržte tlačidlo “ X “ , aby sa meter . Stlačením tlačidla “ X “ opäť zjednotiť úroveň výkonu , a potom znova nastavte úroveň presnosti . Pres “ X “ znovu hodiť na ihrisko . Stlačením tlačidla “ X “ , zatiaľ čo v blízkosti osi metre v červenej oblasti bude na ihrisko silnejší a presnejší .

Pridaj komentár